Rankingi z 24 kwietnia 2024

Ranking z policyjnymi gazami pieprzowymi! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na kwiecień 2024 zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych policyjnych.


Ranking gazów pieprzowych policyjnych ★ TOP10 najlepszych na kwiecień 2024 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe policyjne, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

1 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i wydajności. Gaz Tornado wytwarzano w nad wyraz premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak wielki zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie ekologicznego środka aktywnego – kapsaicyny – zapewnia, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie wydajny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak dodatkowo dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas użytkowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, potężny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się wymianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności artykułu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych policyjnych ★ TOP10 na kwiecień 2024 ★

Najtańsze gazy pieprzowe policyjne, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

4 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i wydajności. Gaz Tornado wytworzono w bardzo premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, iż tak obszerny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie naturalnego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie wydajny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak w dodatku dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie używania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. W trakcie stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, potężny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności artykułu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z policyjnymi gazami pieprzowymi

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych policyjnych?

Zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych policyjnych znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy policyjny jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych policyjnych są aktualne na kwiecień 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...