Rankingi z 21 lutego 2024

Ranking z policyjnymi gazami pieprzowymi do 100 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na luty 2024 zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi do 100 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych policyjnych do 100 zł.


Ranking gazów pieprzowych policyjnych do 100 zł ★ TOP10 najlepszych na luty 2024 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe policyjne do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.

4 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i skuteczności. Gaz Tornado wykonano w bardzo premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, iż tak obfity zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie naturalnego środka aktywnego – kapsaicyny – zapewnia, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie sprawny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak ponadto dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / zastosowania: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności produktu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Artykuł w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych policyjnych do 100 zł ★ TOP10 na luty 2024 ★

Najtańsze gazy pieprzowe policyjne do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.

3 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i skuteczności. Gaz Tornado wytwarzano w niezwykle premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak znaczny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych przez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie organicznego środka aktywnego – kapsaicyny – zagwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie efektywny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak ponadto dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie użytkowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. W trakcie użytkowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, solidny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności produktu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Artykuł w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe policyjne ★ Ranking luty 2024 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie policyjnych gazów pieprzowych.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z policyjnymi gazami pieprzowymi do 100 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych policyjnych do 100 zł?

Zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi do 100 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych policyjnych do 100 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy policyjny do 100 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych policyjnych do 100 zł są aktualne na luty 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...