Rankingi z 06 grudnia 2023

Ranking z gazami pieprzowymi do 25 ml do 100 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na grudzień 2023 zestawienia z gazami pieprzowymi do 25 ml do 100 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł.


Ranking gazów pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł ★ TOP10 najlepszych na grudzień 2023 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe pojemność do 25 ml do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na grudzień 2023 zestawieniu.

2 # Sharg Gaz pieprzowy graphite gel 3mln shu 25ml cone (11025-c) (5906660259060)

Sharg Gaz pieprzowy graphite gel 3mln shu 25ml cone (11025-c) (5906660259060) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 3mln SHU 25mlCone(11025-C​) to towar wysokiej jakości, produkowany poprzez nad wyraz konkretną producenta Sharg, dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest to najkorzystniejszy sprzęt do samoobrony, który stanie na wysokości zadania znakomicie w każdych warunkach. Jest to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu firmy Sharg o wzmocnionej formule 3 000 000 mln SHU, 15 OC% (Oleoresin Capsicum), 1.95% MC (Major Capsaicinoids). stworzony w Niemczech, najskuteczniejszy gaz obronny dostępny na rynku. Do obrony przed napastnikiem / grupą napastników, będących w dodatku pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Sprawdza się podczas obrony miru domowego. Skład chemiczny dostosowano tak, żeby gaz był sprawny przeciw agresywnym zwierzętom. Dysza - CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. cechuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w agresora (skuteczna obrona przed grupą napastników). Gel - substancja paraliżująca w postaci żelu. Mniej podatna na podmuchy wiatru, powiększa zasięg strumienia gazu, a także przywieranie substancji czynnej. Ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika. Głowica - z klipsem tworzona z niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne polimeru. Profilowany zarys ułatwia prędkie zastosowanie miotacza równocześnie broniąc przed przypadkowym użyciem. Kompozycja głowicy gwarantuję powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), upraszczając skuteczną, efektywną obronę. objętość - dobór ręcznego miotacza gazu to jedna z najważniejszych decyzji przy zakupie która, produktywną obronę. Objętość 25 ml jest jedną z najistotniej modnych. Ochoczo noszony w kieszeni czy w torebce zawsze przy sobie! Ważne! artykuł zawiera środek drażniący OC (oleoresin capsicum czyli kapsaicyę alkalidową). Wywołuje silną reakcją alergopodobną: łzawienie, zaczerwienienie skóry oraz silne pieczenie śluzówek. W razie kontaktu z gazem oczy i twarz spłukać zimną wodą. Nie rozcierać, symptomy znikną po ok. 45 min. Sposób przenoszenia / użycia: Nie nosić w miejscach trudno przystępnych.bronić pojemnik przed: zniszczeniem mechanicznym (np. Kluczami), temperaturą powyżej 50°C (np. W samochodzie) mogącą doprowadzić do rozszczelnienia.podczas obrony utrzymywać bezpieczny dystans.Skierować dyszę w stronę napastnika na wysokości klatki piersiowej lub twarzy.w trakcie rozpylania substancji paraliżującej nie zbliżać się do napastnika, korygować kierunek strumienia gazu.wydajny zasięg substancji drażniącej zależy m.in. Od warunków atmosferycznych (deszcz, przeciwny wiatr).Po użyciu zaleca się zakup nowego pojemnika bez względu na ilość pozostałej substancji drażniącej.produkt mieści informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej.
  • Producent Sharg 
  • Pojemność 25 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł ★ TOP10 na grudzień 2023 ★

Najtańsze gazy pieprzowe pojemność do 25 ml do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na grudzień 2023 zestawieniu.

2 # Sharg Gaz pieprzowy graphite gel 3mln shu 25ml cone (11025-c) (5906660259060)

Sharg Gaz pieprzowy graphite gel 3mln shu 25ml cone (11025-c) (5906660259060) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 3mln SHU 25mlCone(11025-C​) to artykuł wysokiej jakości, tworzony poprzez niezwykle mocną firmę Sharg, dla najszczególniej wymagających użytkowników. Jest to najlepszy sprzęt do samoobrony, który sprawdzi się idealnie w każdych warunkach. Jest to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu producenta Sharg o umocnionej formule 3 000 000 mln SHU, 15 OC% (Oleoresin Capsicum), 1.95% MC (Major Capsaicinoids). produkowany w Niemczech, najskuteczniejszy gaz obronny przystępny na rynku. Do obrony przed napastnikiem / grupą napastników, będących też pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Sprawdza się podczas obrony miru domowego. Skład chemiczny dobrano tak, aby gaz był skuteczny przeciw zadziornym zwierzętom. Dysza - CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. charakteryzuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga starannego celowania w agresora (skuteczna obrona przed grupą napastników). Gel - substancja paraliżująca w postaci żelu. Mniej podatna na podmuchy wiatru, rozszerza zasięg strumienia gazu oraz przywieranie substancji czynnej. Ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika. Głowica - z klipsem produkowana z niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne polimeru. Profilowany zarys ułatwia szybkie wykorzystanie miotacza równocześnie chroniąc przed przypadkowym użyciem. Konstrukcja głowicy gwarantuję powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), usprawniając sprawną, wydajną obronę. pojemność - dobór ręcznego miotacza gazu to jedna z najważniejszych decyzji przy zakupie która, produktywną obronę. Pojemność 25 ml jest jedną z najbardziej popularnych. Chętnie noszony w kieszeni czy w torebce za każdym razem przy sobie! Ważne! produkt zawiera środek drażniący OC (oleoresin capsicum czyli kapsaicyę alkalidową). Powoduje silną reakcją alergopodobną: łzawienie, zaczerwienienie skóry oraz silne pieczenie śluzówek. W razie kontaktu z gazem oczy i twarz spłukać zimną wodą. Nie rozcierać, symptomy znikną po ok. 45 min. Sposób przenoszenia / zastosowania: Nie nosić w miejscach trudno przystępnych.bronić pojemnik przed: zniszczeniem mechanicznym (np. Kluczami), temperaturą powyżej 50°C (np. W samochodzie) mogącą doprowadzić do rozszczelnienia.w trakcie obrony utrzymywać bezpieczny dystans.Skierować dyszę w stronę napastnika na wysokości klatki piersiowej lub twarzy.podczas rozpylania substancji paraliżującej nie zbliżać się do napastnika, korygować kierunek strumienia gazu.efektywny zasięg substancji drażniącej zależy m.in. Od warunków atmosferycznych (deszcz, przeciwny wiatr).Po użyciu zaleca się zakup nowego pojemnika bez względu na ilość pozostałej substancji drażniącej.towar posiada informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej.
  • Producent Sharg 
  • Pojemność 25 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe do 100 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych w cenie do 100 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z gazami pieprzowymi do 25 ml do 100 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł?

Zestawienia z gazami pieprzowymi do 25 ml do 100 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy pojemność do 25 ml do 100 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych pojemność do 25 ml do 100 zł są aktualne na grudzień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...