Rankingi z 24 kwietnia 2024

Ranking z policyjnymi gazami pieprzowymi ESP! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na kwiecień 2024 zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi ESP. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych policyjnych ESP.


Ranking gazów pieprzowych policyjnych ESP ★ TOP10 najlepszych na kwiecień 2024 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe policyjne ESP, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

1 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i wydajności. Gaz Tornado produkowano w nad wyraz premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak znaczny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie organicznego środka aktywnego – kapsaicyny – zapewnia, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie sprawny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak jeszcze dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / wykorzystania: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas użytkowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas wykorzystywania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się podmianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych policyjnych ESP ★ TOP10 na kwiecień 2024 ★

Najtańsze gazy pieprzowe policyjne ESP, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

3 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i wydajności. Gaz Tornado wytworzono w nad wyraz premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak obszerny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych przez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie ekologicznego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie efektywny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak na dodatek dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. W trakcie stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, potężny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Produkt w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe policyjne ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie policyjnych gazów pieprzowych.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z policyjnymi gazami pieprzowymi ESP

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych policyjnych ESP?

Zestawienia z policyjnymi gazami pieprzowymi ESP aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych policyjnych ESP znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy policyjny ESP jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych policyjnych ESP są aktualne na kwiecień 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...