Rankingi z 29 listopada 2022

Ranking z gazami pieprzowymi do 70 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na listopad 2022 zestawienia z gazami pieprzowymi do 70 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych do 70 zł.


Ranking gazów pieprzowych do 70 zł ★ TOP10 najlepszych na listopad 2022 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe do 70 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

5 # Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63 ml z latarką + darmowy zwrot (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63 ml z latarką + darmowy zwrot (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i skuteczności. Gaz Tornado wytwarzano w szczególnie premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, iż tak obszerny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie organicznego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie wydajny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak również dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / wykorzystania: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie wykorzystywania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. W trakcie wykorzystywania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, solidny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności produktu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Produkt w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych do 70 zł ★ TOP10 na listopad 2022 ★

Najtańsze gazy pieprzowe do 70 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

4 # Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63 ml z latarką + darmowy zwrot (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63 ml z latarką + darmowy zwrot (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i efektywności. Gaz Tornado tworzono w nad wyraz premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, iż tak znaczny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie ekologicznego środka aktywnego – kapsaicyny – zapewnia, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie produktywny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak w dodatku dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / zastosowania: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas wykorzystywania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się podmianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności artykułu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe ★ Ranking listopad 2022 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z gazami pieprzowymi do 70 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych do 70 zł?

Zestawienia z gazami pieprzowymi do 70 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych do 70 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy do 70 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych do 70 zł są aktualne na listopad 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...