Rankingi z 11 sierpnia 2022

Ranking z gazami pieprzowymi do 150 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na sierpień 2022 zestawienia z gazami pieprzowymi do 150 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych do 150 zł.


Ranking gazów pieprzowych do 150 zł ★ TOP10 najlepszych na sierpień 2022 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

2 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado LED 100ml (SFL-01-100), SFL-01-100

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado LED 100ml (SFL-01-100), SFL-01-100 Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 100 ml (SFL-01-100) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i efektywności. Gaz Tornado tworzono w szczególnie premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak znaczny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie ekologicznego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie efektywny choćby wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak dodatkowo dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie używania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, solidny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Artykuł w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP - Euro Security Products 
  • Pojemność 100 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych do 150 zł ★ TOP10 na sierpień 2022 ★

Najtańsze gazy pieprzowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

3 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado LED 100ml (SFL-01-100), SFL-01-100

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado LED 100ml (SFL-01-100), SFL-01-100 Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 100 ml (SFL-01-100) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i efektywności. Gaz Tornado wytwarzano w niezwykle premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak obfity zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych przez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie naturalnego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie wydajny choćby wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak także dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / wykorzystania: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. Podczas wykorzystywania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się podmianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Artykuł w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP - Euro Security Products 
  • Pojemność 100 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe ★ Ranking sierpień 2022 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z gazami pieprzowymi do 150 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych do 150 zł?

Zestawienia z gazami pieprzowymi do 150 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych do 150 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy do 150 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych do 150 zł są aktualne na sierpień 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...