Rankingi z 24 września 2023

Ranking z gazami pieprzowymi ESP do 100 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na wrzesień 2023 zestawienia z gazami pieprzowymi ESP do 100 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych ESP do 100 zł.


Ranking gazów pieprzowych ESP do 100 zł ★ TOP10 najlepszych na wrzesień 2023 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe ESP do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.

1 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i produktywności. Gaz Tornado stworzono w wyjątkowo premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak wielki zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie ekologicznego środka aktywnego – kapsaicyny – zapewnia, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie skuteczny choćby wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak także dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika albo po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / zastosowania: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Chronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas używania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę zawsze kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. Podczas używania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu zawsze zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, solidny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się zamianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Produkt w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych ESP do 100 zł ★ TOP10 na wrzesień 2023 ★

Najtańsze gazy pieprzowe ESP do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.

2 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i skuteczności. Gaz Tornado wytwarzano w niezwykle premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak znaczny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych przez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie naturalnego środka aktywnego – kapsaicyny – zagwarantuje, iż gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie wydajny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak w dodatku dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / wykorzystania: 1. Nosić tylko w miejscachdostępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. Podczas stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi albo twarzy. 5. W trakcie stosowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu choćby jeden raz zaleca się wymianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności produktu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe do 100 zł ★ Ranking wrzesień 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych w cenie do 100 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z gazami pieprzowymi ESP do 100 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych ESP do 100 zł?

Zestawienia z gazami pieprzowymi ESP do 100 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych ESP do 100 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy ESP do 100 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych ESP do 100 zł są aktualne na wrzesień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...