Rankingi z 26 listopada 2022

Ranking z samopompującymi matami Sea to Summit do 500 zł! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na listopad 2022 zestawienia z samopompującymi matami Sea to Summit do 500 zł. Polecamy również opinie i komentarze o matach samopompujących Sea to Summit do 500 zł.


Ranking mat samopompujących Sea to Summit do 500 zł ★ TOP10 najlepszych na listopad 2022 ★

Najchętniej wybierane maty samopompujące Sea to Summit do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

1 # Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077)

Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077) Najniższa Cena Online Mata samopompująca Sea To Summit Camp Mat S.I. Są lekkie i nieduże po spakowaniu, a dzięki zaimplementowanej postępowej technice jest niwersalna, aby stosować ją cały rok. Mata Camp S.I. Wykorzystuje system Body Mapped Vertical Coring, aby zminimalizować wagę i jest perfekcyjnym wyborem dla osób poszukujących dobrej jakości za przystępną cenę. Dzięki piance wytworzonej w technice BodyZone osiągana jest trafna temperatura w kluczowych partiach ciała, przy zachowaniu małej wagi. Kompaktowy, nisko profilowany wentyl jednocześnie tryb prędkiego wpuszczenia powietrza, jak i wypuszczania, zapobiegającemu samo napełnieniu. Mata ma Pillow Lock System, który pozwala w przystępny sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. parametry towaru: wielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzawyprodukowana z lekkiego poliestru 75D z laminatem TPUmniejsze komory DeltaCore-V w miejscach wymagających ciepła: okolice ramion, bioder i stópwiększe komory Delta Core-V w miejscach najmniejszego kontaktu z ciałem: obniżona waga oraz objętość matydołączony samoprzylepny komplet naprawczyR-Value: 4,2długość x szerokość: 183 x 51 cmgrubość po napompowaniu: 3,8 cmwymiary po złożeniu: ø18,5 x 26 cmwaga: 780g marka Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki przez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace w pełni skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności równocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości oraz funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit poprzez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Historia związana z powstaniem firmy jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, początkując z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to rozpoczynając z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki stanął na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył producenta Sea To Summit, wytwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości asygnowanych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea to Summit 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat samopompujących Sea to Summit do 500 zł ★ TOP10 na listopad 2022 ★

Najtańsze maty samopompujące Sea to Summit do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

1 # Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077)

Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077) Najniższa Cena Online Mata samopompująca Sea To Summit Camp Mat S.I. Są lekkie i małe po spakowaniu, a dzięki zaimplementowanej progresywnej technologii jest niwersalna, by stosować ją cały rok. Mata Camp S.I. Wykorzystuje system Body Mapped Vertical Coring, aby zminimalizować wagę i jest nadzwyczajnym wyborem dla osób poszukujących prawidłowej jakości za dostępną cenę. Dzięki piance wykonanej w technologii BodyZone osiągana jest stosowna temperatura w kluczowych partiach ciała, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Kompaktowy, nisko profilowany wentyl zarówno tryb prędkiego wpuszczenia powietrza, jak i wypuszczania, uniemożliwiającemu samo napełnieniu. Mata ma Pillow Lock System, który pozwala w prosty sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. cechy produktu: wielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzawyprodukowana z lekkiego poliestru 75D z laminatem TPUmniejsze komory DeltaCore-V w miejscach wymagających ciepła: okolice ramion, bioder oraz stóppokaźniejsze komory Delta Core-V w miejscach najmniejszego kontaktu z ciałem: obniżona waga, a także objętość matydołączony samoprzylepny komplet naprawczyR-Value: 4,2długość x szerokość: 183 x 51 cmgrubość po napompowaniu: 3,8 cmrozmiary po złożeniu: ø18,5 x 26 cmwaga: 780g producent Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki przez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace kompletnie skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności zarówno jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości i funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit przez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Historia związana z powstaniem marki jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, początkując z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to rozpoczynając z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki stanął na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył markę Sea To Summit, stwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości przeznaczonych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea to Summit 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty samopompujące do 500 zł ★ Ranking listopad 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie samopompujących mat w cenie do 500 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z samopompującymi matami Sea to Summit do 500 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o matach samopompujących Sea to Summit do 500 zł?

Zestawienia z samopompującymi matami Sea to Summit do 500 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat samopompujących Sea to Summit do 500 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata samopompująca Sea to Summit do 500 zł jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat samopompujących Sea to Summit do 500 zł są aktualne na listopad 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach samopompujących Sea to Summit do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...