Rankingi z 17 sierpnia 2022

Ranking z turystycznymi matami Sea to Summit! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na sierpień 2022 zestawienia z turystycznymi matami Sea to Summit. Polecamy również opinie i komentarze o matach turystycznych Sea to Summit.


Ranking mat turystycznych Sea to Summit ★ TOP10 najlepszych na sierpień 2022 ★

Najchętniej wybierane maty turystyczne Sea to Summit, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

2 # Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. R (9327868096367)

Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. R (9327868096367) Najniższa Cena Online Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. Została zaprojektowana z myślą o kobietach i ich fizjologii. Mata znamionuje się specjalnym żeńskim kształtem, który jest szerszy w biodrach i węższy w ramionach. Mata jeszcze oryginalny profil Delta Core, który zezwala na usunięcie poprzecznych fałd maty, przez co zminimalizowało jej wagę o 40%, zachowując przy tym maksymalną grubość. W macie Comfort Plus S.I. Przypasowana jest głębokość i kształt komór Delta Core™, żeby pozostawić więcej litej pianki PU, wytwarzając cieplejszą strefę dla tułowia i zwiększając izolację od składników zewnętrznych. Mata ma Pillow Lock System, który pozwala w łatwy sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. . parametry artykułu: Mata Samopompująca dla pań Sea To Summit Comfort Light S. I.Szersza w okolicach bioder i węższy w ramionachWielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzaantypoślizgowa powierzchnia utrzymuje materac na swoim miejscuSystem Pillow Lock utrzymuje poduszkę na swym miejscutechnika Delta Core wymiar Rwyprodukowana z materiału 30Ddługość x szerokość: 170x 53cmgrubość po napompowaniu: 5 cmwymiary po złożeniu: ø16 x 27cmwaga: 665g marka Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki przez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace w całości skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności jednocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Dowiedz się więcej na stronie www.lnt.org Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości oraz funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit poprzez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Dowiedz się więcej na stronie www.carbonneutral.com.au Historia związana z powstaniem marki jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, początkując z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to zaczynając z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki staną na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył firmę Sea To Summit, wytwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości przeznaczonych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea To Summit 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat turystycznych Sea to Summit ★ TOP10 na sierpień 2022 ★

Najtańsze maty turystyczne Sea to Summit, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty turystyczne ★ Ranking sierpień 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie turystycznych mat.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z turystycznymi matami Sea to Summit

1# Gdzie znaleźć opinie o matach turystycznych Sea to Summit?

Zestawienia z turystycznymi matami Sea to Summit aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat turystycznych Sea to Summit znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata turystyczna Sea to Summit jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat turystycznych Sea to Summit są aktualne na sierpień 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach turystycznych Sea to Summit warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...