Rankingi z 23 marca 2023

Ranking z gazami pieprzowymi do 74 ml do 100 zł! Zestawienie TOP10!

Gazy pieprzowe Rankingi

Poniżej aktualne na marzec 2023 zestawienia z gazami pieprzowymi do 74 ml do 100 zł. Polecamy również opinie i komentarze o gazach pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł.


Ranking gazów pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł ★ TOP10 najlepszych na marzec 2023 ★

Najchętniej wybierane gazy pieprzowe pojemność do 74 ml do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

2 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i efektywności. Gaz Tornado wyprodukowano w wyjątkowo premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, że tak spory zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie organicznego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie produktywny nawet wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak w dodatku dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / wykorzystania: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie stosowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. W trakcie użytkowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, potężny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się podmianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności artykułu znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Produkt w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych gazów pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł ★ TOP10 na marzec 2023 ★

Najtańsze gazy pieprzowe pojemność do 74 ml do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

3 # Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63)

Gaz pieprzowy ESP Police Tornado Spray & Flashlight 63ml (SFL-01-63) Najniższa Cena Online Gaz pieprzowy ESP TORNADO 63ml (SFL-01-50) to gaz pieprzowy w żelu o wysokiej jakości i sprawności. Gaz Tornado wyprodukowano w nad wyraz premyślany sposób. Strumień gazu wystrzeliwany jest na dystans 5 metrów punktowo. Należy podkreślić, iż tak obszerny zasięg rzeczywisty, wedle przeprowadzonych poprzez nas testów, uzyskuje tylko i wyłącznie ten miotacz. Wysokie stężenie organicznego środka aktywnego – kapsaicyny – gwarantuje, że gaz obezwładniający Kolter-Guard Tornado będzie produktywny choćby wobec napastników będących pod silnym wpływem środków odurzających, jak na dodatek dzikich zwierząt. Dodatkowa latarka diodowa o silnym, rażącym świetle pozwala oślepić napastnika lub po prostu oświetlić sobie drogę w ciemnościach. Sposób przenoszenia / użycia: 1. Nosić tylko w miejscachprzystępnych dla Ciebie, np. Kieszeń. Nie nosić w torebce. 2. Bronić przed przekłuciem, wgnieceniem, temperaturą powyżej 50°C (latem w samochodzie). 3. W trakcie użytkowania utrzymuj bezpieczny dystans od napastników. 4. Dyszę za każdym razem kieruj w stronę napastnika na wysokości piersi lub twarzy. 5. Podczas użytkowania nie zbliżać się do napastnika, jeśli trzeba skoryguj strumień gazu. 6. Zasięg gazu za każdym razem zależy od warunków atmosferycznych takich jak deszcz, konkretny wiatr. 7. Po użyciu nawet jeden raz zaleca się podmianę pojemnika na nowy bez względu na to ile go użyłeś. 8. W razie konieczności etykieta ma nadrukowaną informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej. 9. Data ważności towaru znajduje się na spodzie pojemnika. 10. Towar w pełni legalny do samoobrony w Polsce.
  • Producent ESP 
  • Pojemność 63 ml

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] gazy pieprzowe do 100 zł ★ Ranking marzec 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie gazów pieprzowych w cenie do 100 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z gazami pieprzowymi do 74 ml do 100 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o gazach pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł?

Zestawienia z gazami pieprzowymi do 74 ml do 100 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów gazów pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki gaz pieprzowy pojemność do 74 ml do 100 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi gazów pieprzowych pojemność do 74 ml do 100 zł są aktualne na marzec 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...