Rankingi z 06 grudnia 2023

Jaka nerka damska? Wybór odpowiedniej kobiecej saszetki

Survival

Jeszcze kilka lat temu nerka damska jednoznacznie kojarzyła się z kiczem i złym smakiem. Była nieodłącznym atrybutem osób, które zajmowały się drobnym handlem. Kilka lat temu sytuacja się zmieniła i ten praktyczny gadżet wrócił do łask. Jak nosić saszetki biodrowe, aby wyglądać modnie?

damska biodrowa saszetka nerka
damska biodrowa saszetka nerka

Wygoda i elegancja nerki damskiej

Na sklepowych półkach znajdziemy bardzo wiele różnych wzorów nerek. Niektóre z nich to typowe, sportowe modele idealnie sprawdzą się w czasie zająć sportowych czy w trakcie wypadów za miasto. To także idealny wybór dla młodych mam. Nerka pozwala na szybkie schowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów, a mama ma dwie wolne ręce i może bez przeszkód zająć się maluchem.

Miłośniczki mody bez problemu znajdą także saszetki w wersji eleganckiej – skórzane, haftowane czy ozdobione błyszczącymi cekinami. Idealnie sprawdzą się w czasie imprez chcemy swobodnie tańczyć, a jednocześnie musimy gdzieś schować pieniądze czy telefon komórkowy. Odważne panie mogą połączyć naprawdę klasyczną kreację z elegancką nerką. Ale to wersja dla tych kobiet, które nie boją się wyróżnić z tłumu.

Zobacz również!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...