Rankingi z 29 listopada 2022

Ranking z samopompującymi matami Sea to Summit! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na listopad 2022 zestawienia z samopompującymi matami Sea to Summit. Polecamy również opinie i komentarze o matach samopompujących Sea to Summit.


Ranking mat samopompujących Sea to Summit ★ TOP10 najlepszych na listopad 2022 ★

Najchętniej wybierane maty samopompujące Sea to Summit, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

1 # Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077)

Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077) Najniższa Cena Online Mata samopompująca Sea To Summit Camp Mat S.I. Są lekkie i małe po spakowaniu, a dzięki zastosowanej nowoczesnej technice jest niwersalna, aby stosować ją cały rok. Mata Camp S.I. Wykorzystuje system Body Mapped Vertical Coring, by zminimalizować wagę i jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących dobrej jakości za przystępną cenę. Dzięki piance stworzonej w technologii BodyZone osiągana jest trafna temperatura w kluczowych partiach ciała, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Kompaktowy, nisko profilowany wentyl zarówno tryb prędkiego wpuszczenia powietrza, jak i wypuszczania, zapobiegającemu samo napełnieniu. Mata posiada Pillow Lock System, który pozwala w prosty sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. parametry artykułu: wielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzastworzona z lekkiego poliestru 75D z laminatem TPUmniejsze komory DeltaCore-V w miejscach wymagających ciepła: okolice ramion, bioder, a także stóppokaźniejsze komory Delta Core-V w miejscach najmniejszego kontaktu z ciałem: obniżona waga i objętość matydołączony samoprzylepny pakiet naprawczyR-Value: 4,2długość x szerokość: 183 x 51 cmgrubość po napompowaniu: 3,8 cmwymiary po złożeniu: ø18,5 x 26 cmwaga: 780g producent Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki poprzez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace w całości skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności równocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości i funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit przez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Historia związana z powstaniem producenta jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, zaczynając z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to zaczynając z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki stanął na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył producenta Sea To Summit, wytwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości przeznaczonych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea to Summit 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat samopompujących Sea to Summit ★ TOP10 na listopad 2022 ★

Najtańsze maty samopompujące Sea to Summit, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

1 # Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077)

Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077) Najniższa Cena Online Mata samopompująca Sea To Summit Camp Mat S.I. Są lekkie i śladowe po spakowaniu, a dzięki zaimplementowanej progresywnej technologii jest niwersalna, aby stosować ją cały rok. Mata Camp S.I. Wykorzystuje system Body Mapped Vertical Coring, aby zminimalizować wagę i jest perfekcyjnym wyborem dla osób poszukujących korzystnej jakości za dostępną cenę. Dzięki piance stworzonej w technice BodyZone osiągana jest adekwatna temperatura w kluczowych partiach ciała, przy zachowaniu małej wagi. Kompaktowy, nisko profilowany wentyl jednocześnie tryb prędkiego wpuszczenia powietrza, jak i wypuszczania, uniemożliwiającemu samo napełnieniu. Mata posiada Pillow Lock System, który pozwala w łatwy sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. atrybuty towaru: wielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzawytworzona z lekkiego poliestru 75D z laminatem TPUmniejsze komory DeltaCore-V w miejscach wymagających ciepła: okolice ramion, bioder, a także stóppokaźniejsze komory Delta Core-V w miejscach najmniejszego kontaktu z ciałem: obniżona waga, a także pojemność matydołączony samoprzylepny komplet naprawczyR-Value: 4,2długość x szerokość: 183 x 51 cmgrubość po napompowaniu: 3,8 cmwymiary po złożeniu: ø18,5 x 26 cmwaga: 780g firma Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki poprzez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace w pełni skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności jednocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości oraz funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit przez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Historia związana z powstaniem firmy jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, inicjując z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to inicjując z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki stanął na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył markę Sea To Summit, tworząc szeroką gamę produktów najwyższej jakości dedykowanych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea to Summit 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty samopompujące ★ Ranking listopad 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie samopompujących mat.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z samopompującymi matami Sea to Summit

1# Gdzie znaleźć opinie o matach samopompujących Sea to Summit?

Zestawienia z samopompującymi matami Sea to Summit aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat samopompujących Sea to Summit znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata samopompująca Sea to Summit jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat samopompujących Sea to Summit są aktualne na listopad 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach samopompujących Sea to Summit warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...