Rankingi z 18 maja 2024

Ranking z płaszczami przeciwdeszczowymi do 250 zł! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na maj 2024 zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 250 zł. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach do 250 zł.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych do 250 zł ★ TOP10 najlepszych na maj 2024 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe do 250 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2024 zestawieniu.

1 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online Twój pupil nie powinien rezygnować z powszednich spacerów na świeżym powietrzu choćby przy zimnej czy deszczowej pogodzie, a w dodatku, jak wszyscy wiemy, nie ma złej pogody, tylko niewłaściwe ubrania. Jeśli sierść psa schnie wyjątkowo wolno, a on sam momentalnie marznie, jest starszy lub schorowany, ten płaszcz przyda się w mokre i zimne dni. Wodoodporny materiał zewnętrzny płaszcza firmy Rukka® to w pełni poliester z recyklingu, którego szwy zostały starannie uszczelnione,bezusterkowo bronić Twojego pupila przed wilgocią. Ponadto cechuje się wysokim komfortem noszenia: oddychający materiał wewnętrzny jest wygodny w noszeniu, a płynnie regulowany pas brzuszny i sprężyste pętelki na nogach pozwalają na pewne dopasowanie się do psów o różnorodnych wymiarach. Zła pogoda z zasady wiąże się z gorszą widocznością w ruchu drogowym, na dodatek w tym przypadku płaszcz przeciwdeszczowy Rukka® akcentuje się rzucającym się w oczy kolorem i odblaskowymi detalami, dzięki czemu Twój pies nadal będzie korzystnie widoczny. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla śladowych i pokaźnych psów. Ochrona przed deszczem: wodoodporny materiał z uszczelnionymi szwami, sznurek ściągający na szyi i kołnierzu. Wysoki kołnierz i długi sznurek: ochrona wszelkich ważnych obszarów ciała przed wilgocią i wiatrem. Oddychający: komfortowy, stworzony z lekkiego materiału siatkowego. Dopasowanie rozmiaru: elastyczny i płynnie regulowany pas brzuszny. Rozciągliwe pętle na tylne nogi: uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Bezpieczeństwo: paski i pas brzuszny odbijają światło w ciemności dla ulepszonej widoczności. Szybkie zakładanie i zdejmowanie: za pomocą zapięcia na zatrzask. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: minimalna torba do spakowania płaszcza. Progresywne wzornictwo. Kolor: różowy. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka rozmiarów: wymiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

2 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online nawet przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są konieczne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli oraz starych, chorych i szybko marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy firmy Rukka® posiada płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu nadaje się równocześnie do mniejszych, jak i pokaźniejszych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza tworzony jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, ekspresowo schnie i jest bezusterkowo wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są bronione przed wilgocią i wiatrem. Dodatkowo oddychający, miły materiał wewnętrzny i przypasowanie dzięki sprężystym pętelkom na nogi, zapewniają wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego efektowny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami gwarantuje korzystną widoczność choćby w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla małych i obszernych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla niewielkich i sporych psów: elastyczny i płynnie regulowany pas brzuszny. Genialne przypasowanie: rozciągliwe pętle na tylne nogi uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Ulepszona widoczność: odblaskowe komponenty dla obszerniejszego bezpieczeństwa. Elastyczny pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do prędkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: nieznaczna torba do spakowania płaszcza. Progresywne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

3 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 50 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 50 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online nawet przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są niezbędne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli, a także starych, chorych i błyskawicznie marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy producenta Rukka® posiada płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu nadaje się zarówno do mniejszych, jak i obszerniejszych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza produkowany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, błyskawicznie schnie i jest bezawaryjnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są bronione przed wilgocią i wiatrem. Dodatkowo oddychający, błogi materiał wewnętrzny i dopasowanie dzięki rozciągliwym pętelkom na nogi, gwarantują wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego przepiękny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami zagwarantuje dobrą widoczność choćby w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla niewielkich i obszernych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla minimalnych i obfitych psów: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Wspaniałe dobranie: elastyczne pętle na tylne nogi zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Lepsza widoczność: odblaskowe elementy dla pokaźniejszego bezpieczeństwa. Elastyczny pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do prędkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: nieduża torba do spakowania płaszcza. Progresywne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabela wymiarów: wymiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

4 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655)

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655) Najniższa Cena Online choćby przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są konieczne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli i starych, chorych i szybko marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy producenta Rukka® ma płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu pasuje równocześnie do mniejszych, jak i obszerniejszych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza wytwarzany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, błyskawicznie schnie i jest bezawaryjnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są bronione przed wilgocią i wiatrem. Na dodatek oddychający, przyjemny materiał wewnętrzny i dopasowanie dzięki rozciągliwym pętelkom na nogi, gwarantują wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego piękny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami zapewnia prawidłową widoczność choćby w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla niedużych i dużych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla znikomych i obfitych psów: sprężysty i płynnie regulowany pas brzuszny. Świetne dostosowanie: sprężyste pętle na tylne nogi zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Lepsza widoczność: odblaskowe komponenty dla obszerniejszego bezpieczeństwa. Sprężysty pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do prędkiego zakładania i zdejmowania. Przyjazny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: drobna torba do spakowania płaszcza. Postępowe wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tablica wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych do 250 zł ★ TOP10 na maj 2024 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe do 250 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2024 zestawieniu.

1 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online nawet przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są konieczne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli oraz starych, chorych i prędko marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy firmy Rukka® ma płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu pasuje zarówno do mniejszych, jak i pokaźniejszych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza stworzony jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, szybko schnie i jest bezawaryjnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są bronione przed wilgocią i wiatrem. Dodatkowo oddychający, przyjemny materiał wewnętrzny i dobranie dzięki sprężystym pętelkom na nogi, gwarantują wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego błyskotliwy, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami gwarantuje prawidłową widoczność nawet w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: barwny płaszcz przeciwdeszczowy dla niewiele znaczących i sporych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla niewiele znaczących i pokaźnych psów: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Perfekcyjne dostosowanie: sprężyste pętle na tylne nogi uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Ulepszona widoczność: odblaskowe komponenty dla pokaźniejszego bezpieczeństwa. Sprężysty pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do szybkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: niewiele znacząca torba do spakowania płaszcza. Innowacyjne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

3 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655)

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655) Najniższa Cena Online nawet przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są potrzebne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli oraz starych, chorych i szybko marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy marki Rukka® ma płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu nadaje się jednocześnie do mniejszych, jak i większych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza produkowany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, ekspresowo schnie i jest bezusterkowo wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są chronione przed wilgocią i wiatrem. W dodatku oddychający, przyjemny materiał wewnętrzny i dostosowanie dzięki sprężystym pętelkom na nogi, zapewniają wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego ładny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami zapewnia prawidłową widoczność nawet w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla znikomych i sporych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla nieznacznych i pokaźnych psów: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Nieprzeciętne dostosowanie: sprężyste pętle na tylne nogi zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Lepsza widoczność: odblaskowe części dla pokaźniejszego bezpieczeństwa. Sprężysty pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do prędkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W zestawie: znikoma torba do spakowania płaszcza. Progresywne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tablica rozmiarów: wymiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

4 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 50 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 50 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online nawet przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są konieczne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli, a także starych, chorych i szybko marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy firmy Rukka® posiada płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki czemu nadaje się równocześnie do mniejszych, jak i większych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza tworzony jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, szybko schnie i jest niezawodnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Przy pomocy wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są chronione przed wilgocią i wiatrem. W dodatku oddychający, przyjemny materiał wewnętrzny i przypasowanie dzięki sprężystym pętelkom na nogi, zapewniają wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego ładny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami zapewnia prawidłową widoczność nawet w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla śladowych i wielkich psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla niewiele znaczących i obszernych psów: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Znakomite dostosowanie: rozciągliwe pętle na tylne nogi uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Ulepszona widoczność: odblaskowe komponenty dla większego bezpieczeństwa. Elastyczny pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do szybkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: niewiele znacząca torba do spakowania płaszcza. Nowoczesne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka rozmiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

5 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online Twój pupil nie powinien rezygnować z codziennych spacerów na świeżym powietrzu nawet przy zimnej czy deszczowej pogodzie, a ponadto, jak wszyscy wiemy, nie ma złej pogody, tylko niewłaściwe ubrania. Jeśli sierść psa schnie wyjątkowo wolno, a on sam prędko marznie, jest starszy albo schorowany, ten płaszcz przyda się w mokre i zimne dni. Wodoodporny materiał zewnętrzny płaszcza firmy Rukka® to całkowicie poliester z recyklingu, którego szwy zostały starannie uszczelnione,niezawodnie bronić Twojego pupila przed wilgocią. W dodatku cechuje się wysokim komfortem noszenia: oddychający materiał wewnętrzny jest wygodny w noszeniu, a płynnie regulowany pas brzuszny i sprężyste pętelki na nogach umożliwiają pewne dobranie się do psów o różnorodnych rozmiarach. Zła pogoda na ogół zespaja się z gorszą widocznością w ruchu drogowym, także w tym przypadku płaszcz przeciwdeszczowy Rukka® uwydatnia się rzucającym się w oczy kolorem i odblaskowymi detalami, dzięki czemu Twój pies nadal będzie prawidłowo widoczny. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla nieznacznych i obszernych psów. Ochrona przed deszczem: wodoodporny materiał z uszczelnionymi szwami, sznurek ściągający na szyi i kołnierzu. Wysoki kołnierz i długi sznurek: ochrona wszystkich ważnych obszarów ciała przed wilgocią i wiatrem. Oddychający: wygodny, produkowany z lekkiego materiału siatkowego. Dopasowanie wymiaru: sprężysty i płynnie regulowany pas brzuszny. Rozciągliwe pętle na tylne nogi: zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Bezpieczeństwo: paski i pas brzuszny odbijają światło w ciemności dla ulepszonej widoczności. Prędkie zakładanie i zdejmowanie: za pomocą zapięcia na zatrzask. Przyjazny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W zestawie: niewiele znacząca torba do spakowania płaszcza. Nowoczesne wzornictwo. Kolor: różowy. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka wymiarów: wymiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking maj 2024 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z płaszczami przeciwdeszczowymi do 250 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach do 250 zł?

Zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 250 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych do 250 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy do 250 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych do 250 zł są aktualne na maj 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...