Rankingi z 28 maja 2023

Ranking z damskimi kurtkami softshell! Zestawienie TOP10!

Kurtki softshell

Poniżej aktualne na maj 2023 zestawienia z damskimi kurtkami softshell. Polecamy również opinie i komentarze o softshellowych kurtkach damskich.


Ranking damskich kurtek softshellowych ★ TOP10 najlepszych na maj 2023 ★

Najchętniej wybierane kurtki softshell damskie, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2023 zestawieniu.

4 # ROCKTRAIL® Kurtka softshell damska

ROCKTRAIL® Kurtka softshell damska Najniższa Cena Online ROCKTRAIL® Kurtka softshell żeńska Opis produktuz naturalną impregnacjąwodoodporny materiał powierzchniowy z powłoką BIONIC-FINISH® ECOwytwarzana z wiatroszczelnego, 3-warstwowego materiału softshell o wysokiej zdolności zatrzymywania ciepłaoddychający materiał funkcyjnykaptur ze ściągaczem sznurkowym i suwak na całej długości z osłoną podbródkawydłużony tyłboczne kieszenie spinane na zamek błyskawicznysprężysty sznurek ze stoperem u dołu i rzep na mankietachzrównoważony cykl barwienia: dope dyed – niższe zużycie wody w produkowaniu i trwały kolorkolor pozostaje zachowany choćby po wielokrotnym praniuproces farbowania dope dyed następuje w trakcie przędzenia włókien; są one kompletnie farbowane za pomocą mieszanki barwników pigmentowych i roztworu przędzalniczego, dzięki temu przędza może być bezpośrednio obrabiana bez konieczności uzupełniającego farbowania odcienie: beżowy, bordowy, khaki, czarnyMateriał100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznierozmiaryXS (32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź stosowne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.
  • Producent ROCKTRAIL® 
  • Rozmiar 38, 40, 42 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych damskich kurtek softshellowych ★ TOP10 na maj 2023 ★

Najtańsze kurtki softshell damskie, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2023 zestawieniu.

9 # Rocktrail Kurtka softshell damska (L (44/46), Beżowy), w 3 rozmiarach

Rocktrail Kurtka softshell damska (L (44/46), Beżowy), w 3 rozmiarach Najniższa Cena Online ROCKTRAIL® Kurtka softshell żeńska Opis towaruz organiczną impregnacjąwodoodporny materiał powierzchniowy z powłoką BIONIC-FINISH® ECOwytworzona z wiatroszczelnego, 3-warstwowego materiału softshell o wysokiej zdolności zatrzymywania ciepłaoddychający materiał funkcyjnykaptur ze ściągaczem sznurkowym i zamek na całej długości z osłoną podbródkawydłużony tyłboczne kieszenie zapinane na suwakelastyczny sznurek ze stoperem u dołu i rzep na mankietachstabilny proces barwienia: dope dyed – niższe zużycie wody w tworzeniu i trwały kolorkolor pozostaje zachowany nawet po wielokrotnym praniucykl farbowania dope dyed następuje podczas przędzenia włókien; są one kompletnie farbowane za pomocą mieszanki barwników pigmentowych i roztworu przędzalniczego, dzięki czemu przędza może być bezpośrednio obrabiana bez konieczności uzupełniającego farbowania kolory: beżowy, bordowy, khaki, czarnyMateriał100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznierozmiaryXS (32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź odpowiednie cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.
  • Producent Rocktrail 
  • Rozmiar 40, 44, 46 

10 # Rocktrail kurtka softshell damska (s (36/38), czarny)

Rocktrail kurtka softshell damska (s (36/38), czarny) Najniższa Cena Online ROCKTRAIL® Kurtka softshell damska Opis artykułuz ekologiczną impregnacjąwodoodporny materiał górny z warstwą BIONIC-FINISH® ECOtworzona z wiatroszczelnego, 3-warstwowego materiału softshell o wysokiej zdolności zatrzymywania ciepłaoddychający materiał funkcyjnykaptur ze ściągaczem sznurkowym i zamek błyskawiczny na całej długości z osłoną podbródkawydłużony tyłboczne kieszenie zapinane na suwakrozciągliwy sznurek ze stoperem u dołu i rzep na mankietachzrównoważony proces barwienia: dope dyed – niższe zużycie wody w tworzeniu i trwały kolorkolor pozostaje zachowany nawet po wielokrotnym praniuproces farbowania dope dyed następuje podczas przędzenia włókien; są one w pełni farbowane za pomocą mieszanki barwników pigmentowych i roztworu przędzalniczego, dzięki temu przędza może być bezpośrednio obrabiana bez konieczności dodatkowego farbowania odcienie: beżowy, bordowy, khaki, czarnyMateriał100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemiczniewymiaryXS (32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź stosowne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
  • Producent Rocktrail 
  • Rozmiar 36, 38 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] Kurtki softshell ★ Ranking maj 2023 ★

Jakie kurtki softshell są najczęściej wybierane? Prezentujemy zestawienie softshellowych kurtek.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z damskimi kurtkami softshell

1# Gdzie znaleźć opinie o softshellowych kurtkach damskich?

Zestawienia z damskimi kurtkami softshell aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów damskich kurtek softshellowych znajdą Państwo opinie.

2# Jaka kurtka softshell damska jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi damskich kurtek softshellowych są aktualne na maj 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Szukając informacji o dobrych softshellowych kurtkach damskich warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, związanymi z opiniami i doświadczeniami userów.

Zapytania samoobronne i survivalowe userów:

  • ranking softshell damski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...