Rankingi z 27 marca 2023

Ranking z czarnymi płaszczami przeciwdeszczowymi! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na marzec 2023 zestawienia z czarnymi płaszczami przeciwdeszczowymi. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach czarnych.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych czarnych ★ TOP10 najlepszych na marzec 2023 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe czarne, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

5 # elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong

elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong Najniższa Cena Online Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie – ta zasada nie dotyczy tylko ludzi,dodatkowo czworonogów. Zakładając hydrofobowy płaszcz KONG Twój pies będzie profesjonalnie przygotowany na wycieczkę nawet podczas brzydkiej pogody. Czarny płaszcz przeciwdeszczowy przystrojono nadrukowanymi po bokach elementami KONG i napisem na dolnej części pleców, które są nie tylko estetyczne, lecz także odblaskowe – świetnie sprawdzają się w deszczu i we mgle. Na plecach pod kapturem znajduje się znaczny otwór z dostępem do D-ringa, który można indywidualnie regulować przy pomocy dwukierunkowego zamka. Otwór pozwala na przypięcie smyczy. Zakładanie i zdejmowanie płaszcza KONG Elements upraszczają zapięcia na rzepy po obu stronach sprężystej części brzucha. KONG Elements przeciwdeszczowy płaszcz dla psa, czarny w skrócie: ergonomiczny płaszcz przeciwdeszczowy z kapuzą dla wszystkich psów. Niezastąpiony podczas spacerów przy złej pogodzie. Hydrofobowy i nieprzepuszczający wiatru materiał górny: chroni psa przed deszczem i wiatrem. Dostęp do ukrytego D-ringa: indywidualnie regulowane zapięcie smyczy z 2-kierunkowym zamkiem. Atrakcyjny design: napis modnej psiej firmy KONG i zarysy legendarnej zabawki KONG Classic po bokach płaszcza. Widoczne, odblaskowe szczegóły: bezpieczeństwo w ciemności. Sprężysta część w okolicy klatki piersiowej i brzucha: materiał dostosowuje się do indywidualnej sylwetki psa. Nietrudne zakładanie i ściąganie: można zakładać od prawej lub od lewej strony. funkcjonalna kapuza. Sprężyste opaski na tylnych łapach: zapobiega skręcaniu i przesuwaniu się materiału. Niska waga: lekki poliester wznosi komfort noszenia. Oddychający materiał podszycia: poliestrowa dzianina przepuszcza powietrze. Kolor: czarny. Motyw: KONG. Materiał: poliester. Hydrofobowy/wodoodporny: hydrofobowy. Zapięcie: rzepy na szyi i brzuchu. Możliwość regulacji: materiał na brzuchu i wokół szyi rozciąga się. Czyszczenie: przetrzeć wilgotną szmatką, nie używać wybielaczy. tablica rozmiarów: Größe Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej S 31 - 36 cm 28 - 50 cm M 36 - 43 cm 50 - 58 cm L 51 - 58 cm 58 - 70 cm XL 56 - 64 cm 70 - 84 cm
  • Producent KONG 
  • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych czarnych ★ TOP10 na marzec 2023 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe czarne, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

6 # elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong

elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong Najniższa Cena Online Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie – ta zasada nie dotyczy tylko ludzi,na dodatek czworonogów. Zakładając hydrofobowy płaszcz KONG Twój pies będzie profesjonalnie przygotowany na wycieczkę choćby w trakcie brzydkiej pogody. Czarny płaszcz przeciwdeszczowy ozdobiono nadrukowanymi po bokach elementami KONG i napisem na dolnej części pleców, które są nie tylko estetyczne, ale także odblaskowe – wyśmienicie sprawdzają się w deszczu i we mgle. Na plecach pod kapturem znajduje się pokaźny otwór z dostępem do D-ringa, który można indywidualnie regulować przy pomocy dwukierunkowego zamka. Otwór pozwala na przypięcie smyczy. Zakładanie i zdejmowanie płaszcza KONG Elements upraszczają zapięcia na rzepy po obu stronach sprężystej części brzucha. KONG Elements przeciwdeszczowy płaszcz dla psa, czarny w skrócie: użyteczny płaszcz przeciwdeszczowy z kapuzą dla wszelkich psów. Niezastąpiony podczas spacerów przy złej pogodzie. Hydrofobowy i nieprzepuszczający wiatru materiał górny: chroni psa przed deszczem i wiatrem. Dostęp do ukrytego D-ringa: indywidualnie dostosowywane zapięcie smyczy z 2-kierunkowym zamkiem. Interesujący design: napis modnej psiej producenta KONG, a także zarysy legendarnej zabawki KONG Classic po bokach płaszcza. Widoczne, odblaskowe szczegóły: bezpieczeństwo w ciemności. Rozciągliwa część w okolicy klatki piersiowej i brzucha: materiał dopasowuje się do jednostkowej sylwetki psa. Nieskomplikowane zakładanie i ściąganie: można zakładać od prawej lub od lewej strony. użyteczna kapuza. Sprężyste opaski na tylnych łapach: zapobiega skręcaniu i przesuwaniu się materiału. Niska waga: lekki poliester podciąga komfort noszenia. Oddychający materiał podszycia: poliestrowa tkanina przepuszcza powietrze. Kolor: czarny. Motyw: KONG. Materiał: poliester. Hydrofobowy/wodoodporny: hydrofobowy. Zapięcie: rzepy na szyi i brzuchu. Możliwość regulacji: materiał na brzuchu i wokół szyi rozciąga się. Czyszczenie: przetrzeć wilgotną szmatką, nie używać wybielaczy. tablica wymiarów: Größe Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej S 31 - 36 cm 28 - 50 cm M 36 - 43 cm 50 - 58 cm L 51 - 58 cm 58 - 70 cm XL 56 - 64 cm 70 - 84 cm
  • Producent KONG 
  • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking marzec 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z czarnymi płaszczami przeciwdeszczowymi

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach czarnych?

Zestawienia z czarnymi płaszczami przeciwdeszczowymi aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych czarnych znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy czarny jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych czarnych są aktualne na marzec 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...