Rankingi z 11 sierpnia 2022

Ranking z turystycznymi matami do 500 zł! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na sierpień 2022 zestawienia z turystycznymi matami do 500 zł. Polecamy również opinie i komentarze o matach turystycznych do 500 zł.


Ranking mat turystycznych do 500 zł ★ TOP10 najlepszych na sierpień 2022 ★

Najchętniej wybierane maty turystyczne do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

1 # Robens glacier i śpiwór, anthracite left zipper 2020 śpiwory syntetyczne

Robens glacier i śpiwór, anthracite left zipper 2020 śpiwory syntetyczne Najniższa Cena Online Śpiwór Robens Glacier I to turystyczny śpiwór asygnowany dla osób leworęcznych. Zachowuje komfort grzewczy przy temperaturze od 1 do 6 poziomów Celsjusza, a temperatura skrajna, w której śpiwór utrzyma ciepło wynosi choćby -13 stopni. BUDOWA Śpiwór Robens Glacier I jest stworzony z poliestrowego materiału, który wypełnia plastikowe ocieplenie Air Thermo. rodzaju mumia uniemożliwia utracie ciepła. W niższych temperaturach sprawdza się w dodatku połączenie kołnierza termicznego z listwą umieszczoną przy suwaku, co w dodatku wpływa na zatrzymanie ciepła. podczas cieplejszych dni przyda się dwusuwakowy zamek, ułatwiający przepływ chłodnego powietrza bez konieczności rozpinania całej konstrukcji. Głowę i szyję ochrania dostosowywany kaptur wraz z ściągaczem, które zezwalają na jednostkowe dobranie rozmiaru i parametrów tych elementów śpiwora. progresywnE TECHNOLOGIE firma Robens znana jest z stosowaniu w swych produktach innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają zadbać o swój komfort, a także bezpieczeństwo w każdych warunkach. Śpiwór akcentuje budowa Shark Fin, dzięki której zyskuje się dopełniającą przestrzeń w nogach, pozwalającą na wybranie najwygodniejszej pozycji nawet po precyzyjnym dobraniu parametrów do ciała. Funkcja Zip Together jest nad wyraz przydatna dla osób podróżujących w parze, używających śpiworów o przeciwstawnych zamkach. Ta opcja umożliwia połączenie ze sobą dwóch śpiworów, co gwarantuje obszerniejszy komfort udoskonalone utrzymanie ciepła. Śpiwór zachowuje właściwości grzejne nawet po częściowym zamoczeniu. BEZPIECZNY wybór Śpiwór Glacier I wolny jest od destrukcyjnych związków PFC, które posiadają niezwykle negatywny wpływ na poprawne funkcjonowanie ludzkiego organizmu. dodatkowo w śpiworze zaimplementowano nylon Ripstop, którego niepowtarzalny splot uniemożliwia powstawaniu przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. potężne strony Airthermo plastikowe wypełnienie Airthermo zatrzymuje izolacyjną warstwę ciepłego powietrza wewnątrz pustych włókien, co gwarantuje świetne zatrzymywanie ciepła – zwłaszcza w sytuacji wilgoci Zamek YKK Zamki YKK to bez wątpienia najlepsze dwukierunkowe zamki na świecie znane z bezawaryjności i trwałości. Ripstop tkanina zewnętrzna Ripstop jest wysoce oporna na uszkodzenia i ogranicza rozdarcie. Łączenie zapinane na zamek – dwa kompatybilne pojedyncze śpiwory można błyskawicznie izespoić razem, wytwarzając podwójny śpiwór. Układ stóp Specjalny profil pozwala stopie komfortowo odpocząć w naturalnej, nieskrępowanej pozycji. Utrzymywanie ciepła Funkcja ekspandera strychu odciąga wnętrze od zewnętrza,zwiększyć przestrzeń na poddaszu i utrzymać ciepło. Pakowanie Worek kompresyjny z nakrętką umożliwia szybkie i nietrudne pakowanie i regulację w celu uzyskania mniejszych wymiarów opakowania. Sezon Do stosowania od późnej wiosny do wczesnej jesieni. PFC Bezpieczne wykończenie bez PFC.
  • Producent Robens 

4 # Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. R (9327868096367)

Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. R (9327868096367) Najniższa Cena Online Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. Mata Samopompująca dla kobiet Sea To Summit Comfort Light S. I. Została zaprojektowana z myślą o paniach i ich fizjologii. Mata cechuje się specjalnym żeńskim kształtem, który jest szerszy w biodrach i węższy w ramionach. Mata również specyficzny profil Delta Core, który zezwala na usunięcie poprzecznych fałd maty, przez co zminimalizowało jej wagę o 40%, zachowując przy tym maksymalną grubość. W macie Comfort Plus S.I. Dopasowana jest głębokość i kształt komór Delta Core™, żeby pozostawić więcej litej pianki PU, stwarzając cieplejszą strefę dla tułowia i zwiększając izolację od części zewnętrznych. Mata posiada Pillow Lock System, który pozwala w łatwy sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. . atrybuty produktu: Mata Samopompująca dla pań Sea To Summit Comfort Light S. I.Szersza w okolicach bioder i węższy w ramionachWielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzaantypoślizgowa powierzchnia utrzymuje materac na swym miejscuSystem Pillow Lock utrzymuje poduszkę na swoim miejscutechnika Delta Core rozmiar Rwykonana z materiału 30Ddługość x szerokość: 170x 53cmgrubość po napompowaniu: 5 cmwymiary po złożeniu: ø16 x 27cmwaga: 665g producent Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki przez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace kompletnie skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności równocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Dowiedz się więcej na stronie www.lnt.org Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości oraz funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit przez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Dowiedz się więcej na stronie www.carbonneutral.com.au Historia związana z powstaniem marki jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, rozpoczynając z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to rozpoczynając z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki staną na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył firmę Sea To Summit, stwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości przeznaczonych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea To Summit 
  • Rodzaj mata 

6 # Robens Glacier I Śpiwór, anthracite Right Zipper 2020 Śpiwory syntetyczne (5709388108593)

Robens Glacier I Śpiwór, anthracite Right Zipper 2020 Śpiwory syntetyczne (5709388108593) Najniższa Cena Online Śpiwór Robens Glacier I to turystyczny śpiwór dedykowany dla osób praworęcznych. Zachowuje komfort grzewczy przy temperaturze od 1 do 6 poziomów Celsjusza, a temperatura ekstremalna, w której śpiwór utrzyma ciepło wynosi choćby -13 poziomów. BUDOWA Śpiwór Robens Glacier I jest wyprodukowany z poliestrowego materiału, który wypełnia plastikowe ocieplenie Air Thermo. rodzaju mumia uniemożliwia utracie ciepła. W niższych temperaturach sprawdza się jeszcze połączenie kołnierza termicznego z listwą umieszczoną przy suwaku, co na dodatek wpływa na zatrzymanie ciepła. w trakcie cieplejszych dni przyda się dwusuwakowy zamek błyskawiczny, usprawniający przepływ chłodnego powietrza bez konieczności rozpinania całej konstrukcji. Głowę i szyję ochrania dostosowywany kaptur wraz z ściągaczem, które zezwalają na indywidualne przypasowanie rozmiaru i parametrów tych składników śpiwora. innowacyjnE TECHNOLOGIE marka Robens znana jest z używaniu w swych produktach pionierskich rozwiązań, które pozwalają zadbać o swój komfort, a także bezpieczeństwo w każdych warunkach. Śpiwór wyróżnia kompozycja Shark Fin, dzięki której zyskuje się dodatkową przestrzeń w nogach, zezwalającą na wybranie najwygodniejszej pozycji choćby po skrupulatnym dostosowaniu parametrów do ciała. Funkcja Zip Together jest niezwykle przydatna dla osób podróżujących w parze, używających śpiworów o przeciwstawnych zamkach. Ta opcja zezwala na połączenie ze sobą dwóch śpiworów, co gwarantuje większy komfort udoskonalone utrzymanie ciepła. Śpiwór zachowuje parametry cieplne choćby po częściowym zamoczeniu. BEZPIECZNY wybór Śpiwór Glacier I wolny jest od szkodliwych związków PFC, które mają istotnie negatywny wpływ na dobre funkcjonowanie ludzkiego organizmu. ponadto w śpiworze zastosowano nylon Ripstop, którego specyficzny splot zapobiega powstawaniu przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. mocne strony Airthermo syntetyczne wypełnienie Airthermo zatrzymuje izolacyjną warstwę ciepłego powietrza wewnątrz pustych włókien, co zapewnia perfekcyjne zatrzymywanie ciepła – zwłaszcza w przypadku wilgoci Zamek YKK Zamki YKK to niewątpliwie najkorzystniejsze dwukierunkowe zamki na świecie znane z niezawodności i trwałości. Ripstop tkanina zewnętrzna Ripstop jest wysoce oporna na uszkodzenia i ogranicza rozdarcie. Łączenie zapinane na zamek – dwa kompatybilne pojedyncze śpiwory można ekspresowo iskonsolidować razem, wytwarzając podwójny śpiwór. Układ stóp Specjalny profil pozwala stopie wygodnie odpocząć w naturalnej, nieskrępowanej pozycji. Utrzymywanie ciepła Funkcja ekspandera strychu odciąga wnętrze od zewnętrza,rozszerzyć przestrzeń na poddaszu i utrzymać ciepło. Pakowanie Worek kompresyjny z nakrętką umożliwia prędkie i łatwe pakowanie i regulację w celu uzyskania mniejszych wymiarów opakowania. Sezon Do użytku od późnej wiosny do wczesnej jesieni. PFC Bezpieczne wykończenie bez PFC.
  • Producent Robens 

9 # Grüezi-Bag Biopod Wool World Traveller Śpiwór Dzieci, różowy 2022 Śpiwory syntetyczne (4260595260111)

Grüezi-Bag Biopod Wool World Traveller Śpiwór Dzieci, różowy 2022 Śpiwory syntetyczne (4260595260111) Najniższa Cena Online Główne informacje: Sezon: Trzy pory roku; Kategoria: Wełniany śpiwór; Forma: mumia; Materiał: dzianina zewnętrzna: oddychająca, wodoodporny, miękki poliester 40D/300T Mini Ripstop; dzianina zewnętrzna - szczegóły: 100 % polyester; podszewka: miękka mikrofibra Feelsilk; podszycie - detale: 100% poliester; Wypełnienie: wełna, Fibres synthétiques; szczegóły dot. wypełnienia: 1. Lokalizacja: 85% wełny, 15 % polilaktydu; 2. Lokalizacja: 100 % poliester; Waga: Śpiwór: 920 g; wymiary: wymiary śpiwora (dł. X szer.1 x szer.2): 140-184 x 65 x 45; Zalecana wysokość ciała (max.): 165 cm; Wielkość opakowania (dł. x szer.): 31 x 18; Normy jednostajnego rozwoju: certyfikacja jednostajnego rozwoju: standard 100 by OEKO-TEX; szczegóły: Wypełnienie: Wełna alpejska stworzona w 85% z nowej wełny, Skrobia kukurydziana 15% (PLA), Wypełnij poziom: 60 gsm, 2. Lokalizacja: 150 g/m² ARL Włókno powietrzne - 3D włókno puste Poliester, Easypack (wielki worek usprawniający pakowanie, które mogą być wyraźnie zmniejszone w rozmiarze9, Wielkość opakowania skompresowana: Ø 19 x 20 cm, pojemność opakowania: Osiem litrów, ściśliwy do 6 litrów, Wewnętrzna kieszeń na kosztowności i inne rzeczy, Dwukierunkowy zamek z szeroką pokrywą, tak, iż ciepło nie może wydostać się poprzez zamek, biały zamek, by mogli znaleźć drogę do śpiwora w ciemności, Pasek mocujący zamek błyskawiczny. takzamek błyskawiczny można było łatwiej i łatwiej rozpiąć, bez uszczypnięcia, nowoczesny system wentylacji stóp, Wolny od PFC, wysoce wodoodporna dzięki zastosowaniu trwałej niemieckiej impregnacji Bionic Finish Eco, dobra kompatybilność skórna, Zaufanie do wyrobów włókienniczych - badanie na występowanie substancji krzywdzących zgodnie z normą kanon 100 przeprowadzone poprzez OEKO-TEX, przystępne do prania w pralce z programem do wełny, W zestawie: Śpiwór, Worek kompresyjny, szczegółowe instrukcje dotyczące mycia i pielęgnacji, znakomitymi towarzyszami na alpejskie pastwiska, Namiot, Kempingowy albo za spędzenie nocy z przyjaciółmi
  • Producent Grüezi-Bag 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat turystycznych do 500 zł ★ TOP10 na sierpień 2022 ★

Najtańsze maty turystyczne do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

1 # Outwell canella sleeping bag left zipper 2021 śpiwory syntetyczne

Outwell canella sleeping bag left zipper 2021 śpiwory syntetyczne Najniższa Cena Online Główne dane: Sezon: lato; Kategoria: Sac de couchage en fibres synthétiques; Forma: Forme rectangulaire; Funkcje: parametry: łączony; Zakres temperatury: Temperatura komfortu (°C): 13; Maksymalna temperatura: 9 °C; ekstremalna temperatura: -2 °C; Materiał: dzianina zewnętrzna: 30D poliester; tkanina zewnętrzna - detale: 100 % polyester; podszewka: 190T Poliester, szczotkowany; podszycie - szczegóły: 100% poliester; Wypełnienie: Fibres synthétiques; detale dot. wypełnienia: 100% poliester, 350 g Bonded Isofill Premium; Waga: Śpiwór: 915 g; rozmiary: wymiary śpiwora (dł. X szer.1 x szer.2): 220 x 80 x 80; Zalecana wysokość ciała (max.): 190 cm; Wielkość opakowania (dł. x szer.): 17 x 18; Details: detale: konstrukcja: Pojedyncza warstwa, zamek błyskawiczny: Dwukierunkowy suwak - Autolock, kształt litery L, Pętle mocujące w śpiworze, do którego przymocowana jest pokrywa wewnętrzna przy pomocy zatrzasku., Torba do transportu prasy: drobne rozmiary opakowania, bezpieczne wykończenie bez PFC, super miękka dzianina z 30-denierowego poliestru i pustych włókien zapewniająca wytworne, podobne do puchu doznania podczas snu, Osłona na cały zamek, Ochrona przed przytrzaśnięciem i wygodny kaptur, Schowek na poduszkę w kapturze, Kieszeń wewnętrzna do przechowywania niewielkich przedmiotów
  • Producent Outwell 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty turystyczne ★ Ranking sierpień 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie turystycznych mat.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z turystycznymi matami do 500 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o matach turystycznych do 500 zł?

Zestawienia z turystycznymi matami do 500 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat turystycznych do 500 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata turystyczna do 500 zł jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat turystycznych do 500 zł są aktualne na sierpień 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach turystycznych do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...