Rankingi z 24 kwietnia 2024

Ranking z samopompującymi matami High Peak do 500 zł! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na kwiecień 2024 zestawienia z samopompującymi matami High Peak do 500 zł. Polecamy również opinie i komentarze o matach samopompujących High Peak do 500 zł.


Ranking mat samopompujących High Peak do 500 zł ★ TOP10 najlepszych na kwiecień 2024 ★

Najchętniej wybierane maty samopompujące High Peak do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

1 # Mata samopompująca minto xl 210x63x3 czarna marki High peak

Mata samopompująca minto xl 210x63x3 czarna marki High peak Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto XL Mata Samopompująca High Peak Minto XL pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model wbudowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny oraz stosowna długość pozwoli komfortowo ułożyć się choćby wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przyjazną dla skóry, antypoślizgową powłokę „Wave Cut", która dostosowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki kreuje idealną izolację od podłoża, a wykorzystanie od spodu przeciwpoślizgowego materiału uniemożliwia przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje niedużo miejsca, dzięki zastosowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. dane techniczne: rozmiary: 210x63x3 cmwymiary po zwinięciu: 66 x Ø 17 cmwarstwa górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3powłoka dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1580 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja postępowości, funkcjonalności i designu. W swoim 30-letnim doświadczeniu niemiecka firma High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, żeby camping oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu było możliwie jak najistotniej komfortowe. W ofercie firmy znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, lecz i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy śladowe akcesoria, które umilają i usprawniają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną lub przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

2 # Mata Samopompująca High Peak Minto L 195x60x3 czarna (4001690411165)

Mata Samopompująca High Peak Minto L 195x60x3 czarna (4001690411165) Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto Mata Samopompująca High Peak Minto pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model zastosowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny , a także słuszna długość pozwoli wygodnie ułożyć się nawet wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przychylną dla skóry, antypoślizgową powłokę „Wave Cut", która dostosowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki buduje rewelacyjną izolację od podłoża, a użycie od spodu przeciwpoślizgowego materiału uniemożliwia przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje mało miejsca, dzięki zastosowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. informacje techniczne: rozmiary: 195x60x3 cmwymiary po zwinięciu: 63x Ø 15 cmpowłoka górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3powłoka dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1380 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja nowoczesności, funkcjonalności i designu. W swoim 30-letnim doświadczeniu niemiecka producent High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, aby camping oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu było możliwie jak najistotniej komfortowe. W ofercie producenta znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, ale i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy śladowe akcesoria, które umilają i ułatwiają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną albo przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

3 # High peak Mata samopompująca minto m 180x50x3 czarna

High peak Mata samopompująca minto m 180x50x3 czarna Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto Mata Samopompująca High Peak Minto pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model wbudowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny oraz adekwatna długość pozwoli komfortowo ułożyć się choćby wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przyjazną dla skóry, przeciwpoślizgową powłokę „Wave Cut", która dopasowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki wytwarza znakomitą izolację od podłoża, a wykorzystanie od spodu przeciwpoślizgowego materiału zapobiega przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje mało miejsca, dzięki zaimplementowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. informacje technologiczne: rozmiary: 180x50x3 cmwymiary po zwinięciu: 53x Ø 12 cmwarstwa górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3powłoka dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1080 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja nowoczesności, funkcjonalności i designu. W swoim 30-letnim doświadczeniu niemiecka firma High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, aby camping, a także spędzanie czasu na świeżym powietrzu było osiągalnie jak najbardziej wygodne. W ofercie producenta znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, lecz i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy niewiele znaczące akcesoria, które umilają i usprawniają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną albo przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat samopompujących High Peak do 500 zł ★ TOP10 na kwiecień 2024 ★

Najtańsze maty samopompujące High Peak do 500 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na kwiecień 2024 zestawieniu.

1 # High peak Mata samopompująca minto m 180x50x3 czarna

High peak Mata samopompująca minto m 180x50x3 czarna Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto Mata Samopompująca High Peak Minto pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model zaimplementowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny , a także słuszna długość pozwoli wygodnie ułożyć się choćby wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przyjazną dla skóry, antypoślizgową powłokę „Wave Cut", która dostosowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki generuje perfekcyjną izolację od podłoża, a wykorzystanie od spodu przeciwpoślizgowego materiału uniemożliwia przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje niedużo miejsca, dzięki zastosowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. dane techniczne: wymiary: 180x50x3 cmwymiary po zwinięciu: 53x Ø 12 cmwarstwa górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3warstwa dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1080 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja innowacyjności, funkcjonalności i designu. W swoim 30-letnim doświadczeniu niemiecka marka High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, żeby camping oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu było możliwie jak najistotniej komfortowe. W ofercie producenta znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, ale i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy śladowe akcesoria, które umilają i upraszczają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną albo przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

2 # Mata Samopompująca High Peak Minto L 195x60x3 czarna (4001690411165)

Mata Samopompująca High Peak Minto L 195x60x3 czarna (4001690411165) Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto Mata Samopompująca High Peak Minto pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model zaimplementowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny , a także adekwatna długość pozwoli komfortowo ułożyć się nawet wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przychylną dla skóry, przeciwpoślizgową powłokę „Wave Cut", która dopasowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki formuje nadzwyczajną izolację od podłoża, a użycie od spodu antypoślizgowego materiału uniemożliwia przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje niewiele miejsca, dzięki zastosowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. dane techniczne: rozmiary: 195x60x3 cmwymiary po zwinięciu: 63x Ø 15 cmwarstwa górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3powłoka dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1380 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja postępowości, funkcjonalności i designu. W swym 30-letnim doświadczeniu niemiecka producent High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, żeby camping i spędzanie czasu na świeżym powietrzu było osiągalnie jak najszczególniej wygodne. W ofercie firmy znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, lecz i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy nieduże akcesoria, które umilają i usprawniają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną lub przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

3 # Mata samopompująca minto xl 210x63x3 czarna marki High peak

Mata samopompująca minto xl 210x63x3 czarna marki High peak Najniższa Cena Online Mata Samopompująca High Peak Minto XL Mata Samopompująca High Peak Minto XL pozwoli stworzyć dogodne miejsce do wypoczynku dla każdego turysty, który po całodniowym marszu marzy o błogim relaksie. Model zaimplementowany zawór PVC, który po otwarciu sam napełnia konstrukcję powietrzem. Prostokątny oraz adekwatna długość pozwoli wygodnie ułożyć się choćby wysokiej osobie. Wytrzymała, wolna od PFC, mata samopompująca High Peak zyskała przychylną dla skóry, antypoślizgową powłokę „Wave Cut", która dostosowuje się do ciała podnosząc komfort. Co więcej wypełnienie z poliuretanowej pianki formuje nieprzeciętną izolację od podłoża, a wykorzystanie od spodu antypoślizgowego materiału zapobiega przesuwaniu maty po powierzchni namiotu. Model ten zajmuje niedużo miejsca, dzięki zastosowaniu specjalnych pasków kompresyjnych. dane techniczne: rozmiary: 210x63x3 cmwymiary po zwinięciu: 66 x Ø 17 cmwarstwa górna: 100% poliester 190Twypełnienie: 100% poliuretan PU o wysokiej gęstości 19 kg/m3warstwa dolna: 100% poliester 150Dlaminat: 0,25 mm PCVwaga: 1580 g High Peak to jedna z wiodących na arenie międzynarodowej marek związanych z turystyką. To gwarancja progresywności, funkcjonalności i designu. W swoim 30-letnim doświadczeniu niemiecka firma High Peak od początku istnienia kładzie nacisk na to, by camping oraz spędzanie czasu na świeżym powietrzu było realnie jak najmocniej wygodne. W ofercie firmy znaleźć można nie tylko znane już niemal w całej Europie namioty, ale i śpiwory, materace, plecaki turystyczne, meble czy znikome akcesoria, które umilają i ułatwiają na polu biwakowym takie czynności jak kąpiel, jedzenie czy spędzanie czasu przy ognisku z rodziną lub przyjaciółmi.
 • Producent High Peak 
 • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty samopompujące do 500 zł ★ Ranking kwiecień 2024 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie samopompujących mat w cenie do 500 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z samopompującymi matami High Peak do 500 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o matach samopompujących High Peak do 500 zł?

Zestawienia z samopompującymi matami High Peak do 500 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat samopompujących High Peak do 500 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata samopompująca High Peak do 500 zł jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat samopompujących High Peak do 500 zł są aktualne na kwiecień 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach samopompujących High Peak do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...