Rankingi z 27 marca 2023

Ranking z płaszczami przeciwdeszczowymi Kong! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na marzec 2023 zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi Kong. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach Kong.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych Kong ★ TOP10 najlepszych na marzec 2023 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe Kong, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

1 # elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong

elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong Najniższa Cena Online Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie – ta zasada nie dotyczy tylko ludzi,dodatkowo czworonogów. Zakładając hydrofobowy płaszcz KONG Twój pies będzie profesjonalnie przygotowany na wycieczkę choćby podczas brzydkiej pogody. Czarny płaszcz przeciwdeszczowy przystrojono nadrukowanymi po bokach elementami KONG i napisem na dolnej części pleców, które są nie tylko estetyczne, ale także odblaskowe – wyśmienicie sprawdzają się w deszczu i we mgle. Na plecach pod kapturem znajduje się duży otwór z dostępem do D-ringa, który można indywidualnie regulować przy pomocy dwukierunkowego zamka. Otwór zezwala na przypięcie smyczy. Zakładanie i zdejmowanie płaszcza KONG Elements ułatwiają zapięcia na rzepy po obu stronach elastycznej części brzucha. KONG Elements przeciwdeszczowy płaszcz dla psa, czarny w skrócie: praktyczny płaszcz przeciwdeszczowy z kapuzą dla wszystkich psów. Niezastąpiony podczas spacerów przy złej pogodzie. Hydrofobowy i nieprzepuszczający wiatru materiał górny: broni psa przed deszczem i wiatrem. Dostęp do ukrytego D-ringa: indywidualnie dostosowywane zapięcie smyczy z 2-kierunkowym zamkiem. Niebanalny design: napis modnej psiej producenta KONG oraz zarysy legendarnej zabawki KONG Classic po bokach płaszcza. Widoczne, odblaskowe detale: bezpieczeństwo w ciemności. Sprężysta część w okolicy klatki piersiowej i brzucha: materiał dostosowuje się do indywidualnej sylwetki psa. Przystępne zakładanie i ściąganie: można zakładać od prawej albo od lewej strony. ergonomiczna kapuza. Rozciągliwe opaski na tylnych łapach: zapobiega skręcaniu i przesuwaniu się materiału. Niska waga: lekki poliester unosi komfort noszenia. Oddychający materiał podszycia: poliestrowa dzianina przepuszcza powietrze. Kolor: czarny. Motyw: KONG. Materiał: poliester. Hydrofobowy/wodoodporny: hydrofobowy. Zapięcie: rzepy na szyi i brzuchu. Możliwość regulacji: materiał na brzuchu i wokół szyi rozciąga się. Czyszczenie: przetrzeć wilgotną szmatką, nie używać wybielaczy. tabela rozmiarów: Größe Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej S 31 - 36 cm 28 - 50 cm M 36 - 43 cm 50 - 58 cm L 51 - 58 cm 58 - 70 cm XL 56 - 64 cm 70 - 84 cm
  • Producent KONG 
  • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych Kong ★ TOP10 na marzec 2023 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe Kong, jakie pojawiły się w aktualnym na marzec 2023 zestawieniu.

1 # elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong

elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong Najniższa Cena Online Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie odzież – ta zasada nie dotyczy tylko ludzi,też czworonogów. Zakładając hydrofobowy płaszcz KONG Twój pies będzie profesjonalnie przygotowany na wycieczkę choćby w trakcie brzydkiej pogody. Czarny płaszcz przeciwdeszczowy zdobiono nadrukowanymi po bokach elementami KONG i napisem na dolnej części pleców, które są nie tylko estetyczne, ale także odblaskowe – wyśmienicie sprawdzają się w deszczu i we mgle. Na plecach pod kapturem znajduje się obszerny otwór z dostępem do D-ringa, który można indywidualnie regulować za pomocą dwukierunkowego zamka. Otwór umożliwia przypięcie smyczy. Zakładanie i zdejmowanie płaszcza KONG Elements ułatwiają zapięcia na rzepy po obu stronach sprężystej części brzucha. KONG Elements przeciwdeszczowy płaszcz dla psa, czarny w skrócie: użyteczny płaszcz przeciwdeszczowy z kapuzą dla wszystkich psów. Niezastąpiony podczas spacerów przy złej pogodzie. Hydrofobowy i nieprzepuszczający wiatru materiał powierzchniowy: chroni psa przed deszczem i wiatrem. Dostęp do ukrytego D-ringa: indywidualnie dostosowywane zapięcie smyczy z 2-kierunkowym zamkiem. Atrakcyjny design: napis modnej psiej marki KONG oraz zarysy legendarnej zabawki KONG Classic po bokach płaszcza. Widoczne, odblaskowe detale: bezpieczeństwo w ciemności. Rozciągliwa część w okolicy klatki piersiowej i brzucha: materiał dopasowuje się do jednostkowej sylwetki psa. Łatwe zakładanie i ściąganie: można zakładać od prawej lub od lewej strony. funkcjonalna kapuza. Elastyczne opaski na tylnych łapach: uniemożliwia skręcaniu i przesuwaniu się materiału. Niska waga: lekki poliester podnosi komfort noszenia. Oddychający materiał podszycia: poliestrowa dzianina przepuszcza powietrze. Kolor: czarny. Motyw: KONG. Materiał: poliester. Hydrofobowy/wodoodporny: hydrofobowy. Zapięcie: rzepy na szyi i brzuchu. Możliwość regulacji: materiał na brzuchu i wokół szyi rozciąga się. Czyszczenie: przetrzeć wilgotną szmatką, nie używać wybielaczy. tabelka wymiarów: Größe Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej S 31 - 36 cm 28 - 50 cm M 36 - 43 cm 50 - 58 cm L 51 - 58 cm 58 - 70 cm XL 56 - 64 cm 70 - 84 cm
  • Producent KONG 
  • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking marzec 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z płaszczami przeciwdeszczowymi Kong

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach Kong?

Zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi Kong aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych Kong znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy Kong jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych Kong są aktualne na marzec 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...