Rankingi z 28 lutego 2024

Ranking z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na luty 2024 zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach do 150 zł.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł ★ TOP10 najlepszych na luty 2024 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.

1 # płaszcz przeciwdeszczowy damski (42, biały/fioletowy/granatowy) marki Esmara®

płaszcz przeciwdeszczowy damski (42, biały/fioletowy/granatowy) marki Esmara® Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy kobiecy Opis towaruwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz naturalną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem niezwłocznym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiartykuł wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał wierzchni wytworzony w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem momentalnym SGSkolory: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskelastyczna talia Materiałmateriał powierzchniowy: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z użyciem parynie czyścić chemiczniewymiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź odpowiednie atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

2 # płaszcz przeciwdeszczowy damski (36, biały/fioletowy/granatowy), Esmara®

płaszcz przeciwdeszczowy damski (36, biały/fioletowy/granatowy), Esmara® Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy żeński Opis artykułuwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem momentalnym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiprodukt wykonany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał wierzchni tworzony w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem niezwłocznym SGSkolory: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskrozciągliwa talia Materiałmateriał powierzchniowy: 100% poliesterpodszycie: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemiczniewymiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

4 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy kobiecy Opis artykułuwodoodporny materiał górny z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem błyskawicznym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiartykuł wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał górny stworzony w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem błyskawicznym SGSodcienie: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzasksprężysta talia Materiałmateriał górny: 100% poliesterpodszycie: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemiczniewymiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź trafne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

8 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy damski Opis produktuwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem momentalnym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiprodukt wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał powierzchniowy wytwarzany w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem momentalnym SGSodcienie: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskrozciągliwa talia Materiałmateriał powierzchniowy: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemicznierozmiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź adekwatne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

9 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (40, Biały/fioletowy/granatowy)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (40, Biały/fioletowy/granatowy) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy kobiecy Opis artykułuwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz naturalną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem momentalnym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamitowar stworzony z materiału pochodzącego z recyklingumateriał powierzchniowy wytwarzany w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem bezzwłocznym SGSkolory: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskelastyczna talia Materiałmateriał wierzchni: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z użyciem parynie czyścić chemicznierozmiary34-46Znajdź swój rozmiar >starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź optymalne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

10 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (38, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039725)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (38, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039725) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy damski Opis towaruwodoodporny materiał górny z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz ekologiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem bezzwłocznym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamitowar tworzony z materiału pochodzącego z recyklingumateriał powierzchniowy wyprodukowany w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem bezzwłocznym SGSodcienie: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzasksprężysta talia Materiałmateriał powierzchniowy: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemicznierozmiary34-46Znajdź swój wymiar >starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł ★ TOP10 na luty 2024 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.

4 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online Twój pupil nie powinien rezygnować z rutynowych spacerów na świeżym powietrzu choćby przy zimnej czy deszczowej pogodzie, a dodatkowo, jak wszyscy wiemy, nie ma złej pogody, tylko niewłaściwe ubrania. Jeśli sierść psa schnie bardzo wolno, a on sam błyskawicznie marznie, jest starszy lub schorowany, ten płaszcz przyda się w mokre i zimne dni. Wodoodporny materiał zewnętrzny płaszcza marki Rukka® to kompletnie poliester z recyklingu, którego szwy zostały skrupulatnie uszczelnione,niezawodnie chronić Twojego pupila przed wilgocią. Na dodatek cechuje się wysokim komfortem noszenia: oddychający materiał wewnętrzny jest wygodny w noszeniu, a płynnie regulowany pas brzuszny i rozciągliwe pętelki na nogach umożliwiają pewne dostosowanie się do psów o przeróżnych rozmiarach. Zła pogoda z reguły scala się z gorszą widocznością w ruchu drogowym, także w tym przypadku płaszcz przeciwdeszczowy Rukka® wyróżnia się rzucającym się w oczy kolorem i odblaskowymi detalami, dzięki temu Twój pies nadal będzie dobrze widoczny. Płaszcz Rukka® w skrócie: barwny płaszcz przeciwdeszczowy dla niewiele znaczących i znacznych psów. Ochrona przed deszczem: wodoodporny materiał z uszczelnionymi szwami, sznurek ściągający na szyi i kołnierzu. Wysoki kołnierz i długi sznurek: ochrona wszelkich ważnych obszarów ciała przed wilgocią i wiatrem. Oddychający: komfortowy, wytwarzany z lekkiego materiału siatkowego. Dopasowanie rozmiaru: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Elastyczne pętle na tylne nogi: uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Bezpieczeństwo: paski i pas brzuszny odbijają światło w ciemności dla lepszej widoczności. Szybkie zakładanie i zdejmowanie: za pomocą zapięcia na zatrzask. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W pakiecie: niepokaźna torba do spakowania płaszcza. Nowoczesne wzornictwo. Kolor: różowy. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabela wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

8 # spirit płaszcz przeciwdeszczowy dla psa copper - dł. grzbietu: ok. 35 cm | dostawa gratis marki Nomad tales

spirit płaszcz przeciwdeszczowy dla psa copper - dł. grzbietu: ok. 35 cm | dostawa gratis marki Nomad tales Najniższa Cena Online Przeciwdeszczowy płaszcz dla psa Nomad Tales Spirit to najszczególniej wytworny dodatek, jaki Twój pupil może sobie wymarzyć na deszczową pogodę. Wysokiej jakości wykonanie i wyszukany design sprawiają, iż płaszczyk jest nie tylko ergonomiczny, lecz także przyciąga wzrok. Płaszcz przeciwdeszczowy jest wodoodporny i tym samym zapewnia Twojemu psu słuszną ochronę przed wilgocią. Można go regulować w kilku miejscach,znakomicie zespoić go do wielkości Twojego psa. Elastyczne pętle na nogi sprawiają, iż płaszcz pozostanie na swym miejscu nawet podczas dzikiej aktywności. Szczególną atrakcją jest duży „śliniak" na klatkę piersiową, który gwarantuje ochronę klatki piersiowej i ramion, ponieważ obszary te są wyjątkowo wrażliwe. Nomad Tales Spirit płaszcz przeciwdeszczowy dla psa Copper w skrócie: Wysokiej jakości płaszcz przeciwdeszczowy dla nieznacznych i wielkich psów. Wodoodporny: Materiał górny z wodoodpornego poliestru, oddychająca siatka wewnątrz. Jednostkowa regulacja: na szyi, kołnierzu, talii i biodrach, dla perfekcyjnego dobrania. Odblaskowy: odblaskowe lamówki wzdłuż boku i odblaskowe logo dla bezpieczeństwa w ciemnym otoczeniu. Nad wyraz wysoki kołnierz: ochrona przed wiatrem i deszczem. Ukryty dostęp do smyczy: otwór z zamkiem momentalnym na grzbiecie zezwala na założenie smyczy. Nieskomplikowane zakładanie: dzięki zapięciu na zatrzask w talii, bezstopniowa regulacja pasa. Pokryta klatka piersiowa i ramiona: jak najkorzystniejsza ochrona pomimo pokaźnej swobody ruchów. Elastyczne pętle na nogi. Kolor: miedziano-czerwony. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru. Wyściółka: 100% siatki poliestrowej. Instrukcja czyszczenia: można prać w pralce w temperaturze 30°C. Tablica rozmiarów: długość grzbietu (A) wysokość kołnierza (B) obwód szyi (C) obwód klatki piersiowej (D) długość kompletna (z kołnierzem) 30 cm 11 cm ok. 34 - 42 cm ok. 48 - 52 cm 41 cm 35 cm 12 cm ok. 38 - 46 cm ok. 52 - 58 cm 47 cm 40 cm 13,5 cm ok. 42 - 50 cm ok. 58 - 65 cm 54 cm 45 cm 14,5 cm ok. 46 - 54 cm ok. 65 - 75 cm 60 cm 50 cm 15 cm ok. 50 - 58 cm ok. 70 - 82 cm 66 cm 55 cm 17 cm ok. 54 - 62 cm ok. 75 - 86 cm 72 cm 60 cm 18 cm ca. 60 - 68 cm ok. 78 - 90 cm 80 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Wysokość kołnierza jest mierzona od najniższego punktu podstawy szyi w kierunku uszu. (C) Obwód szyi mierzy się w najniższym punkcie podstawy szyi. (D) Obwód klatki piersiowej mierzy się w najszerszym miejscu klatki piersiowej (za przednimi łapami). (E) Długość pełna jest mierzona od mostka do końca tułowia psa. Nomad Tales narodziło się z naszej miłości do psów. Miłość, którą chcemy dzielić z naszymi klientami, zamieniając codzienną aktywność z psami w zasadnicze chwile. W ten sposób pomagamy sprawić, aby liczyła się każda najmniejsza chwila z Twoim psem. Ponieważ każda chwila może być unikatowa; chodzi o coś więcej niżeli tylko spacer, przytulanie czy wspólną zabawę, chodzi o prawdziwą więź między człowiekiem a zwierzęciem. Dlatego nasze produkty cechuje wyraźnie więcej niżeli tylko komfort i wysoka jakość: Są one sposobem na zacieśnienie więzi i okazanie miłości swojemu wiernemu towarzyszowi. Zwracamy uwagę na każdy detal, abyście mogli w pełni skupić się na swej wspólnej drodze. Nomad Tales, sharing your journey
 • Producent Nomad Tales 
 • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking luty 2024 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach do 150 zł?

Zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy do 150 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł są aktualne na luty 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...