Rankingi z 24 września 2023

Ranking z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na wrzesień 2023 zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach do 150 zł.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł ★ TOP10 najlepszych na wrzesień 2023 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.

1 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655)

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis (6413910714655) Najniższa Cena Online choćby przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są niezbędne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli i starych, chorych i ekspresowo marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy firmy Rukka® posiada płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki czemu nadaje się jednocześnie do mniejszych, jak i obszerniejszych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza wytwarzany jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, szybko schnie i jest bezawaryjnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Za pomocą wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są chronione przed wilgocią i wiatrem. Ponadto oddychający, błogi materiał wewnętrzny i dobranie dzięki rozciągliwym pętelkom na nogi, zapewniają wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego efektowny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami zagwarantuje dobrą widoczność choćby w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla niepokaźnych i dużych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla minimalnych i obszernych psów: sprężysty i płynnie regulowany pas brzuszny. Wyśmienite dobranie: elastyczne pętle na tylne nogi uniemożliwiają zsuwaniu się płaszcza. Lepsza widoczność: odblaskowe komponenty dla większego bezpieczeństwa. Elastyczny pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do szybkiego zakładania i zdejmowania. Przyjazny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W zestawie: niewielka torba do spakowania płaszcza. Innowacyjne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabela wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

4 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy damski Opis produktuwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem momentalnym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiprodukt wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał powierzchniowy wytwarzany w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem momentalnym SGSodcienie: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskrozciągliwa talia Materiałmateriał powierzchniowy: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemicznierozmiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź adekwatne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

5 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy kobiecy Opis artykułuwodoodporny materiał górny z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem błyskawicznym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiartykuł wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał górny stworzony w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem błyskawicznym SGSodcienie: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzasksprężysta talia Materiałmateriał górny: 100% poliesterpodszycie: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemiczniewymiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź trafne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
 • Producent esmara® 
 • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

8 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, różowy - długość grzbietu - ok. 35 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online Twój pupil nie powinien rezygnować z powszednich spacerów na świeżym powietrzu choćby przy zimnej czy deszczowej pogodzie, a ponadto, jak wszyscy wiemy, nie ma złej pogody, tylko niewłaściwe ubrania. Jeśli sierść psa schnie szczególnie wolno, a on sam momentalnie marznie, jest starszy albo schorowany, ten płaszcz przyda się w mokre i zimne dni. Wodoodporny materiał zewnętrzny płaszcza marki Rukka® to kompletnie poliester z recyklingu, którego szwy zostały dokładnie uszczelnione,bezawaryjnie bronić Twojego pupila przed wilgocią. W dodatku znamionuje się wysokim komfortem noszenia: oddychający materiał wewnętrzny jest wygodny w noszeniu, a płynnie regulowany pas brzuszny, a także rozciągliwe pętelki na nogach zezwalają na pewne dopasowanie się do psów o rozmaitych rozmiarach. Zła pogoda głównie integruje się z gorszą widocznością w ruchu drogowym, w dodatku w tym przypadku płaszcz przeciwdeszczowy Rukka® wyróżnia się rzucającym się w oczy kolorem i odblaskowymi detalami, dzięki temu Twój pies nadal będzie dobrze widoczny. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla minimalnych i obszernych psów. Ochrona przed deszczem: wodoodporny materiał z uszczelnionymi szwami, sznurek ściągający na szyi i kołnierzu. Wysoki kołnierz i długi sznurek: ochrona wszelkich ważnych obszarów ciała przed wilgocią i wiatrem. Oddychający: komfortowy, wykonany z lekkiego materiału siatkowego. Dobranie rozmiaru: rozciągliwy i płynnie regulowany pas brzuszny. Rozciągliwe pętle na tylne nogi: zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Bezpieczeństwo: paski i pas brzuszny odbijają światło w ciemności dla udoskonalonej widoczności. Prędkie zakładanie i zdejmowanie: przy pomocy zapięcia na zatrzask. Przyjazny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W zestawie: nieduża torba do spakowania płaszcza. Innowacyjne wzornictwo. Kolor: różowy. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tablica rozmiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

9 # Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis

Rukka pets Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy hase, niebieski - długość grzbietu - ok. 40 cm | dostawa gratis Najniższa Cena Online choćby przy mokrej i zimnej pogodzie codzienne spacery na świeżym powietrzu są niezbędne. Płaszcz przeciwdeszczowy zalecany jest w mokre dni dla psów, których sierść schnie powoli i starych, chorych i momentalnie marznących czworonogów. Płaszcz przeciwdeszczowy producenta Rukka® posiada płynnie regulowany pas brzuszny, dzięki temu nadaje się równocześnie do mniejszych, jak i większych czworonożnych przyjaciół. Materiał zewnętrzny tego lekkiego płaszcza wytworzony jest z poliestru pochodzącego z recyklingu, błyskawicznie schnie i jest bezawaryjnie wodoodporny dzięki uszczelnionym szwom. Za pomocą wysokiego kołnierza i długiemu obszyciu, wszystkie ważne obszary ciała są bronione przed wilgocią i wiatrem. W dodatku oddychający, błogi materiał wewnętrzny i dostosowanie dzięki elastycznym pętelkom na nogi, zapewniają wysoki komfort noszenia. Kolejną ważną zaletą płaszcza przeciwdeszczowego Rukka® jest jego przepiękny, niebieski kolor, który w połączeniu z odblaskowymi elementami gwarantuje prawidłową widoczność choćby w gorszych warunkach spogodowych i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego czworonożnego przyjaciela. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla niepokaźnych i obfitych psów. Dobra ochrona przed warunkami atmosferycznymi: wysoki kołnierz ze sznurkiem i długim obszyciem, wodoodporny materiał. Wysoki komfort noszenia: lekki, z oddychającym materiałem wewnętrznym. Dla nieznacznych i wielkich psów: elastyczny i płynnie dostosowywany pas brzuszny. Świetne dostosowanie: elastyczne pętle na tylne nogi zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Ulepszona widoczność: odblaskowe elementy dla pokaźniejszego bezpieczeństwa. Sprężysty pas brzuszny z zapięciem na zatrzask: do szybkiego zakładania i zdejmowania. Przychylny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W pakiecie: nieznaczna torba do spakowania płaszcza. Innowacyjne wzornictwo. Kolor: niebieski. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabelka wymiarów: wymiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

10 # Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy Hase, różowy - Długość grzbietu - ok. 45 cm | Dostawa GRATIS

Rukka®, płaszcz przeciwdeszczowy Hase, różowy - Długość grzbietu - ok. 45 cm | Dostawa GRATIS Najniższa Cena Online Twój pupil nie powinien rezygnować z rutynowych spacerów na świeżym powietrzu nawet przy zimnej czy deszczowej pogodzie, a na dodatek, jak wszyscy wiemy, nie ma złej pogody, tylko niewłaściwe ubrania. Jeśli sierść psa schnie wyjątkowo wolno, a on sam momentalnie marznie, jest starszy albo schorowany, ten płaszcz przyda się w mokre i zimne dni. Wodoodporny materiał zewnętrzny płaszcza firmy Rukka® to w pełni poliester z recyklingu, którego szwy zostały precyzyjnie uszczelnione,bezusterkowo chronić Twojego pupila przed wilgocią. Dodatkowo charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia: oddychający materiał wewnętrzny jest komfortowy w noszeniu, a płynnie dostosowywany pas brzuszny, a także elastyczne pętelki na nogach zezwalają na pewne dopasowanie się do psów o różnorodnych rozmiarach. Zła pogoda najczęściej integruje się z gorszą widocznością w ruchu drogowym, dodatkowo w tym przypadku płaszcz przeciwdeszczowy Rukka® akcentuje się rzucającym się w oczy kolorem i odblaskowymi detalami, dzięki temu Twój pies nadal będzie należycie widoczny. Płaszcz Rukka® w skrócie: kolorowy płaszcz przeciwdeszczowy dla minimalnych i obszernych psów. Ochrona przed deszczem: wodoodporny materiał z uszczelnionymi szwami, sznurek ściągający na szyi i kołnierzu. Wysoki kołnierz i długi sznurek: ochrona wszystkich ważnych obszarów ciała przed wilgocią i wiatrem. Oddychający: komfortowy, tworzony z lekkiego materiału siatkowego. Dostosowanie wymiaru: sprężysty i płynnie regulowany pas brzuszny. Rozciągliwe pętle na tylne nogi: zapobiegają zsuwaniu się płaszcza. Bezpieczeństwo: paski i pas brzuszny odbijają światło w ciemności dla lepszej widoczności. Szybkie zakładanie i zdejmowanie: za pomocą zapięcia na zatrzask. Przyjazny środowisku: materiał zewnętrzny z poliestru pochodzącego z recyklingu. W komplecie: minimalna torba do spakowania płaszcza. Innowacyjne wzornictwo. Kolor: różowy. Materiał: Materiał zewnętrzny: 100% poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał wewnętrzny: 100% poliestru siatkowego. Instrukcja czyszczenia: można prać w temperaturze 30°C, nie osuszać w suszarce bębnowej, nie wybielać, nie prasować, nie czyścić chemicznie. Tabela wymiarów: rozmiar Długość pleców (A) Obwód szyi (B) Obwód ciała (C) 35 38,5 cm 43 cm 23,5 - 47 cm 40 43 cm 46 cm 27,5 - 55 cm 45 47 cm 53 cm 32 - 64 cm 50 51,5 cm 56 cm 33 - 66 cm (A) Długość grzbietu najlepiej mierzyć od najniższego punktu podstawy szyi do podstawy ogona. (B) Obwód szyi najlepiej jest zmierzyć w najniższym punkcie podstawy szyi. (C) Obwód ciała najlepiej jest zmierzyć pośrodku ciała psa.
 • Producent Rukka Pets 
 • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł ★ TOP10 na wrzesień 2023 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe do 150 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking wrzesień 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach do 150 zł?

Zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi do 150 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy do 150 zł jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych do 150 zł są aktualne na wrzesień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...