Rankingi z 10 sierpnia 2022

Ranking z turystycznymi matami! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na sierpień 2022 zestawienia z turystycznymi matami. Polecamy również opinie i komentarze o matach turystycznych.


Ranking mat turystycznych ★ TOP10 najlepszych na sierpień 2022 ★

Najchętniej wybierane maty turystyczne, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

5 # Robens glacier i śpiwór, anthracite left zipper 2020 śpiwory syntetyczne

Robens glacier i śpiwór, anthracite left zipper 2020 śpiwory syntetyczne Najniższa Cena Online Śpiwór Robens Glacier I to turystyczny śpiwór dedykowany dla osób leworęcznych. Zachowuje komfort grzewczy przy temperaturze od 1 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura ekstremalna, w której śpiwór utrzyma ciepło wynosi nawet -13 poziomów. BUDOWA Śpiwór Robens Glacier I jest wyprodukowany z poliestrowego materiału, który wypełnia syntetyczne ocieplenie Air Thermo. typu mumia uniemożliwia utracie ciepła. W niższych temperaturach sprawdza się ponadto połączenie kołnierza cieplnego z listwą umieszczoną przy suwaku, co na dodatek wpływa na zatrzymanie ciepła. w trakcie cieplejszych dni przyda się dwusuwakowy zamek błyskawiczny, upraszczający przepływ chłodnego powietrza bez konieczności rozpinania całej konstrukcji. Głowę i szyję ochrania regulowany kaptur wraz z ściągaczem, które umożliwiają jednostkowe dobranie rozmiaru i parametrów tych składników śpiwora. innowacyjnE TECHNOLOGIE marka Robens znana jest z używaniu w swoich produktach najnowocześniejszych rozwiązań, które pozwalają zadbać o swój komfort oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach. Śpiwór wyróżnia budowa Shark Fin, dzięki której zyskuje się dopełniającą przestrzeń w nogach, zezwalającą na wybranie najwygodniejszej pozycji nawet po dokładnym dopasowaniu parametrów do ciała. Funkcja Zip Together jest bardzo przydatna dla osób podróżujących w parze, używających śpiworów o przeciwstawnych zamkach. Ta opcja pozwala na połączenie ze sobą dwóch śpiworów, co gwarantuje obszerniejszy komfort ulepszone utrzymanie ciepła. Śpiwór zachowuje atrybuty grzewcze nawet po częściowym zamoczeniu. BEZPIECZNY dobór Śpiwór Glacier I wolny jest od krzywdzących związków PFC, które mają szczególnie negatywny wpływ na korzystne funkcjonowanie ludzkiego organizmu. dodatkowo w śpiworze zaimplementowano nylon Ripstop, którego unikalny splot uniemożliwia powstawaniu przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. potężne strony Airthermo plastikowe wypełnienie Airthermo zatrzymuje izolacyjną warstwę ciepłego powietrza wewnątrz pustych włókien, co zapewnia świetne zatrzymywanie ciepła – zwłaszcza w przypadku wilgoci Zamek YKK Zamki YKK to z całą pewnością najkorzystniejsze dwukierunkowe zamki na świecie znane z bezawaryjności i trwałości. Ripstop dzianina zewnętrzna Ripstop jest wysoce niepodatna na uszkodzenia i ogranicza rozdarcie. Łączenie spinane na zamek – dwa kompatybilne pojedyncze śpiwory można ekspresowo izbratać razem, stwarzając podwójny śpiwór. Układ stóp Specjalny profil pozwala stopie komfortowo odpocząć w naturalnej, nieskrępowanej pozycji. Utrzymywanie ciepła Funkcja ekspandera strychu odciąga wnętrze od zewnętrza,zwiększyć przestrzeń na poddaszu i utrzymać ciepło. Pakowanie Worek kompresyjny z nakrętką zezwala na szybkie i przystępne pakowanie i regulację w celu uzyskania mniejszych wymiarów opakowania. Sezon Do użytku od późnej wiosny do wczesnej jesieni. PFC Bezpieczne wykończenie bez PFC.
  • Producent Robens 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat turystycznych ★ TOP10 na sierpień 2022 ★

Najtańsze maty turystyczne, jakie pojawiły się w aktualnym na sierpień 2022 zestawieniu.

1 # Robens mata do siedzenia zigzag seat

Robens mata do siedzenia zigzag seat Najniższa Cena Online Mata do siedzenia Robens ZigZag Seat to wyśmienite akcesorium dla amatorów biwakowania i pieszych wędrówek. Dzięki niskiej wadze i niewielkim gabarytom zmieści się w każdym plecaku i stanie się genialną alternatywą dla tradycyjnej karimaty. Budowa Siedzisko wykonane jest z pianki EVA, czyli bardzo modnego tworzywa wykorzystywanego do produkcji sprzętu turystycznego. Pianka gwarantuje wysoki komfort siedzenia, ponieważ należycie dostosowuje się do ciała. Na dodatek odpowiada za dużą wytrzymałość maty, co umożliwia luźne korzystanie z niej bez względu na wariant podłoża. Mata do siedzenia Robens ZigZag Seat spełni oczekiwania równocześnie w ciepłe miesiące, jak i te chłodniejsze, ponieważ pianka EVA znakomite cechy izolacyjne. Dzięki czemu mata może posłużyć jako lekkie i kompaktowe siedzisko także w zimie. Mata posiada wskaźnik R-Value na poziomie 2.2, co oznacza, iż można z niej korzystać w temperaturach do 2 stopni Celsjusza. Mata ma na swej powierzchni specjalne wypustki, które w dodatku wzmacniają efekt izolacji oraz odpowiadają za powiększenie wygody siedzenia. Podczas transportu wypustki wchodzą w wyżłobienia, przez co mata zajmuje jeszcze mniej miejsca. Przeznaczenie Oprócz akcesorium użytkowanego zwykle w trakcie biwaków i wypraw, mata Robens ZigZag Seat jest przydatna dodatkowo w trakcie ogniska lub grilla organizowanego we własnym ogrodzie. Dzięki wysokiej izolacji temperatury podłoża siedzisko nada się rewelacyjnie dla osób wrażliwych na obszerne zmniejszanie się temperatur. W ten sposób można zadbać nie tylko o wygodę, ale i o własne zdrowie. Do maty załączone są paski kompresyjne, które upraszczają składanie i transport maty. Dzięki paskom możliwe jest dodatkowo przytroczenie maty do plecaka, przez co można zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. konkretne strony PFC Bezpieczne wykończenie bez PFC.
  • Producent Robens 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty turystyczne ★ Ranking sierpień 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie turystycznych mat.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z turystycznymi matami

1# Gdzie znaleźć opinie o matach turystycznych?

Zestawienia z turystycznymi matami aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat turystycznych znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata turystyczna jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat turystycznych są aktualne na sierpień 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach turystycznych warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...