Rankingi z 28 listopada 2022

Ranking z turystycznymi matami! Zestawienie TOP10!

Maty samopompujące i turystyczne

Poniżej aktualne na listopad 2022 zestawienia z turystycznymi matami. Polecamy również opinie i komentarze o matach turystycznych.


Ranking mat turystycznych ★ TOP10 najlepszych na listopad 2022 ★

Najchętniej wybierane maty turystyczne, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

1 # Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077)

Sea to Summit Camp Self Inflating Mat Set, Regular, zielony 2022 Karimaty (9327868067077) Najniższa Cena Online Mata samopompująca Sea To Summit Camp Mat S.I. Są lekkie i nieznaczne po spakowaniu, a dzięki zaimplementowanej innowacyjnej technice jest niwersalna, żeby stosować ją cały rok. Mata Camp S.I. Wykorzystuje system Body Mapped Vertical Coring, żeby zminimalizować wagę i jest wyśmienitym wyborem dla osób poszukujących dobrej jakości za przystępną cenę. Dzięki piance wyprodukowanej w technice BodyZone osiągana jest optymalna temperatura w kluczowych partiach ciała, przy zachowaniu znikomej wagi. Kompaktowy, nisko profilowany wentyl zarówno tryb szybkiego wpuszczenia powietrza, jak i wypuszczania, uniemożliwiającemu samo napełnieniu. Mata posiada Pillow Lock System, który pozwala w łatwy sposób przymocować poduszkę Aeros do maty samopompującej i uzyskać spokojny sen bez jej ześlizgiwania. parametry produktu: wielofunkcyjny zawór o wysokim stopniu przepływu powietrzatworzona z lekkiego poliestru 75D z laminatem TPUmniejsze komory DeltaCore-V w miejscach wymagających ciepła: okolice ramion, bioder oraz stópwiększe komory Delta Core-V w miejscach najmniejszego kontaktu z ciałem: obniżona waga i pojemność matydołączony samoprzylepny komplet naprawczyR-Value: 4,2długość x szerokość: 183 x 51 cmgrubość po napompowaniu: 3,8 cmrozmiary po złożeniu: ø18,5 x 26 cmwaga: 780g marka Sea to Summit wspiera sprzyjające środowisku inicjatywy: Leave No Trace, to organizacja non-profit, której misją jest promowanie odpowiedzialnej rekreacji i turystyki przez edukację, badania i wchodzenie w partnerstwa. Działalność Leave No Trace kompletnie skupiona jest na wzmocnieniu poziomu odpowiedzialności jednocześnie jednostek jak i firm za ochronę środowiska naturalnego. Carbon Conscious, Australijską organizację non-profit, która skupia się na tworzeniu osiedli węglowych na dużą skalę w Australijskim rejonie Wheatbelt w celu otrzymania jakości, a także funduszu kredytów węglowych. Sea to Summit przez zasadzenie drzew Mallee Eucalypt zniwelowało emisję dwutlenku węgla pochodzącą z podróżysłużbowych w okresie 12 miesięcy. Carbon Neutral. Zakupując produkty Sea to Summit wspierasz program Carbon Neutral skupiony na redukcji emisji gazu cieplarnianego. Historia związana z powstaniem producenta jest niezwykła. Australijczyk Tim Macartney-Snape postanowił, rozpoczynając z poziomu morza, wejść na najwyższy szczyt świata. Marzenie udało się zrealizować w 1990 roku kiedy to inicjując z nad zatoki Bengalskiej po czterech miesiącach wędrówki stanął na wierzchołku Mt. Everestu. Tim, bogaty w doświadczenia, po powrocie do domu wraz z przyjaciółmi założył firmę Sea To Summit, stwarzając szeroką gamę produktów najwyższej jakości asygnowanych podróżnikom i nie tylko.
  • Producent Sea to Summit 
  • Rodzaj mata 

10 # Nc4008 niebieska 190x63x3.8 cm mata samopompująca z poduszką składana marki Nils camp

Nc4008 niebieska 190x63x3.8 cm mata samopompująca z poduszką składana marki Nils camp Najniższa Cena Online Plażowanie, camping czy też spanie na świeżym powietrzu, pod namiotem to z całą pewnością ulubione atrakcje, wielu z nas. Jednak dla naszej wygody, potrzebny jest prawidłowy sprzęt. Oryginalne maty samopompujące marki NILS CAMP, zagwarantują komfort wykorzystywania, niezależnie od warunków, w jakich się znajdziemy. Ukazujemy model NC4008, który występuje z poduszką. Mata samopompująca, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga naszego wysiłku by przygotować ją do używania. Starczy, odkręcić zawór i czekać, aż uzyska odpowiedni poziom napompowania, następnie zakręcić zawór. Dzięki czemu, możemy zająć się np. Rozkładaniem namiotu, a gdy skończymy, mata będzie już gotowa. Dla jak najkorzystniejszego dostosowania maty, do swoich potrzeb, istnieje możliwość samodzielnego dopompowania maty. Nie musimy martwić się na dodatek o to, by nie zapomnieć wziąć ze sobą poduszki, w modelu NC4008 poduszka jest na stałe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zaoszczędzimy miejsce, odczucia wygody w trakcie odpoczynku będą nieprzeciętne, a udany odpoczynek to więcej energii do działania. Mata po złożeniu, zajmuje niezwykle mało miejsca, a sposób składania jest szczególnie prosty. Starczy odkręcić zawór i zrolować matę, zaczynając od góry. Nie musimy obawiać się, iż sama się rozwinie, ponieważ ma dwa paski z zatrzaskami. Po zrolowaniu, zapinamy je i mata zabezpieczona. Ponadto, w komplecie znajduje się ergonomiczny pokrowiec, do którego zapakujemy naszą matę. To wyraźnie ułatwi transport i w dodatku zabezpieczy matę, przed uszkodzeniem. Całość, w połączeniu z tym, że waga maty to zaledwie 1 kg sprawia,bez problemu możemy ją mieć ze sobą, przy okazji każdej wycieczki. Artykuł został wytwarzany z materiałów najwyższej jakości, dlatego bez wątpienia nie uszkodzi się poprzez nierówne podłoże, a co z tego wynika, posłuży na sporo sezonów. Gdyby jednak, nieszczęśliwie mata doznała niedużego uszkodzenia, załączony został do niej zestaw naprawczy. Przy jego użyciu, wyjątkowo momentalnie i prosto naprawimy usterkę. Mata NC4008 to najlepszy towarzysz, każdej wyprawy. Specyfikacja: Materiał: 190T poliester, PVC, pianka PU o szerokiej gęstości, plastikowy zawórwymiary: Długość: 190 cmSzerokość: 63 cmWysokość: 3,8 cm wymiary po złożeniu: Długość: 31 cmŚrednica: 21 cm Waga produktu: 1000 gPoduszka: takzałączony pakiet naprawczy Uwagi: Nie dedykowana do użytkowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiące
  • Producent NILS CAMP 
  • Rodzaj mata 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych mat turystycznych ★ TOP10 na listopad 2022 ★

Najtańsze maty turystyczne, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] maty turystyczne ★ Ranking listopad 2022 ★

Jaka mata turystyczna lub samopompująca jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie turystycznych mat.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z turystycznymi matami

1# Gdzie znaleźć opinie o matach turystycznych?

Zestawienia z turystycznymi matami aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów mat turystycznych znajdą Państwo opinie.

2# Jaka mata turystyczna jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi mat turystycznych są aktualne na listopad 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych matach turystycznych warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...