Rankingi z 06 grudnia 2022

Ranking z płaszczami przeciwdeszczowymi! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na grudzień 2022 zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych ★ TOP10 najlepszych na grudzień 2022 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe, jakie pojawiły się w aktualnym na grudzień 2022 zestawieniu.

3 # elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong

elements, płaszcz przeciwdeszczowy, czarny - rozmiar l: dł. grzbietu: ok. 49 cm | dostawa gratis marki Kong Najniższa Cena Online Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie odzież – ta zasada nie dotyczy tylko ludzi,w dodatku czworonogów. Zakładając hydrofobowy płaszcz KONG Twój pies będzie profesjonalnie przygotowany na wycieczkę nawet podczas brzydkiej pogody. Czarny płaszcz przeciwdeszczowy udekorowano nadrukowanymi po bokach elementami KONG i napisem na dolnej części pleców, które są nie tylko estetyczne, lecz także odblaskowe – genialnie sprawdzają się w deszczu i we mgle. Na plecach pod kapturem znajduje się duży otwór z dostępem do D-ringa, który można indywidualnie regulować za pomocą dwukierunkowego zamka. Otwór pozwala na przypięcie smyczy. Zakładanie i zdejmowanie płaszcza KONG Elements usprawniają zapięcia na rzepy po obu stronach sprężystej części brzucha. KONG Elements przeciwdeszczowy płaszcz dla psa, czarny w skrócie: praktyczny płaszcz przeciwdeszczowy z kapuzą dla wszelkich psów. Niezastąpiony podczas spacerów przy złej pogodzie. Hydrofobowy i nieprzepuszczający wiatru materiał górny: broni psa przed deszczem i wiatrem. Dostęp do ukrytego D-ringa: indywidualnie regulowane zapięcie smyczy z 2-kierunkowym zamkiem. Niebanalny design: napis modnej psiej firmy KONG oraz zarysy legendarnej zabawki KONG Classic po bokach płaszcza. Widoczne, odblaskowe detale: bezpieczeństwo w ciemności. Elastyczna część w okolicy klatki piersiowej i brzucha: materiał dopasowuje się do jednostkowej sylwetki psa. Proste zakładanie i ściąganie: można zakładać od prawej albo od lewej strony. użyteczna kapuza. Rozciągliwe opaski na tylnych łapach: uniemożliwia skręcaniu i przesuwaniu się materiału. Niska waga: lekki poliester wznosi komfort noszenia. Oddychający materiał podszycia: poliestrowa tkanina przepuszcza powietrze. Kolor: czarny. Motyw: KONG. Materiał: poliester. Hydrofobowy/wodoodporny: hydrofobowy. Zapięcie: rzepy na szyi i brzuchu. Możliwość regulacji: materiał na brzuchu i wokół szyi rozciąga się. Czyszczenie: przetrzeć wilgotną szmatką, nie używać wybielaczy. tabela rozmiarów: Größe Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej S 31 - 36 cm 28 - 50 cm M 36 - 43 cm 50 - 58 cm L 51 - 58 cm 58 - 70 cm XL 56 - 64 cm 70 - 84 cm
  • Producent Kong 
  • Rodzaj płaszczyk 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych ★ TOP10 na grudzień 2022 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe, jakie pojawiły się w aktualnym na grudzień 2022 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking grudzień 2022 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z płaszczami przeciwdeszczowymi

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach?

Zestawienia z płaszczami przeciwdeszczowymi aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych są aktualne na grudzień 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...