Rankingi z 28 listopada 2022

Ranking z pałkami do samoobrony ESP! Zestawienie TOP10!

Pałki obronne Rankingi

Poniżej aktualne na listopad 2022 zestawienia z pałkami do samoobrony ESP. Polecamy również opinie i komentarze o pałkach ochronnych ESP.


Ranking pałek ochronnych ESP ★ TOP10 najlepszych na listopad 2022 ★

Najchętniej wybierane pałki do samoobrony ESP, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.

2 # Pałka teleskopowa esp baton 21" srebrna marki Esp - euro security products

Pałka teleskopowa esp baton 21" srebrna marki Esp - euro security products Najniższa Cena Online Pałka teleskopowa baton ESP 21" czarno-metalicznaPałka teleskopowa baton o długości 21 cali (53 cm) tworzona została ze stali oksydowanej na metaliczno. To jedno z efektywnych narzędzi w obronie koniecznej i awaryjnych sytuacjach. Oprócz uderzeń i dźwigni można ją użyć do rozbijania szyb i pokonywania przeszkód. Najpopularniejszy model pałki o optymalnym zasięgu przeznaczony do dyskretnego przenoszenia. Dzięki niewielkim wymiarom często stosują ją funkcjonariusze działający po cywilnemu. Skonstruowana jest z trzech stalowych prętów. Powłoka z oksydy o szerokiej wytrzymałości na ścieranie zapewnia odporność na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem i na otarcia powstałe w trakcie uderzeń. Rękojeść z sprężystego tworzywa o antypoślizgowej fakturze zapobiega odebranie pałki poprzez napastnika. Kabura z otworem na pas umożliwia przenoszenie w stanie złożonym, lub rozłożonym.Stal - 3 członową rozkładaną pałkę teleskopową produkowano ze stali rdzoodpornej. Do produkcji części użyto bezszwowych rur ciągnionych na zimno. powłoka - pałkę pokryto oporną na ścieranie warstwą niklu w kolorze srebrnym (white nickel). Rękojeść - rodzaju-H moletowana okładzina z elastomeru w kolorze czarnym. Miękka rękojeść z antyalergicznej i antypoślizgowej syntetycznej gumy należycie leży w rąk, nie wyślizguje się na dodatek z mokrych rąk. Solidny, pewny chwyt pozwala na realizowanie skrupulatnych ruchów podczas używania. Kabura - model BH-02 wytwarzana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Etui ma mocowanie na pas o szerokości do 54 mm umożliwiające przenoszenie pałki w pozycji pionowej złożonej jak i rozłożonej.Ważne! - w przypadku nowej pałki teleskopowej mogą pojawić się utrudnienia związane z pierwszym zamknięciem. By baton działał skutecznie / poprawnie dotarł się zalecamy kilkukrotnie rozłożyć go bez użycia nadmiernej siły.W komplecie: pałkakaburapudełkoinstrukcjacechy towaru materiał: stal niehartowanapokrycie: powłoka niklowakolor: czarny metalicznysystem blokowania: Friction Locktyp rękojeści: guma typ-H (antypoślizgowa szorstka)długość złożonej: 210 mmdługość rozłożonej: 530 mmśrednica rękojeści: 26 mmśrednica części środkowej: 16 mmśrednica części końcowej: 11 mmwaga: 440 gmarka (producent): ESPkod artykułu: 034-008 EXB-21N NIK (BH-02)ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski lubianych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najkorzystniejszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.
  • Producent ESP - Euro Security Products 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych pałek ochronnych ESP ★ TOP10 na listopad 2022 ★

Najtańsze pałki do samoobrony ESP, jakie pojawiły się w aktualnym na listopad 2022 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] pałki ochronne ★ Ranking listopad 2022 ★

Jaka pałka do samoobrony jest najchętniej wybierana? Prezentujemy zestawienie pałek do samoobrony.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z pałkami do samoobrony ESP

1# Gdzie znaleźć opinie o pałkach ochronnych ESP?

Zestawienia z pałkami do samoobrony ESP aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów pałek ochronnych ESP znajdą Państwo opinie.

2# Jaka pałka obronna ESP jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi pałek ochronnych ESP są aktualne na listopad 2022 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych pałkach ochronnych ESP warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...