Rankingi z 12 czerwca 2024

Ranking z pałkami do samoobrony ESP do 100 zł! Zestawienie TOP10!

Pałki obronne Rankingi

Poniżej aktualne na maj 2024 zestawienia z pałkami do samoobrony ESP do 100 zł. Polecamy również opinie i komentarze o pałkach ochronnych ESP do 100 zł.


Ranking pałek ochronnych ESP do 100 zł ★ TOP10 najlepszych na maj 2024 ★

Najchętniej wybierane pałki do samoobrony ESP do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2024 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych pałek ochronnych ESP do 100 zł ★ TOP10 na maj 2024 ★

Najtańsze pałki do samoobrony ESP do 100 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na maj 2024 zestawieniu.

10 # Pałka teleskopowa esp baton 21" srebrna marki Esp - euro security products

Pałka teleskopowa esp baton 21" srebrna marki Esp - euro security products Najniższa Cena Online Pałka teleskopowa baton ESP 21" czarno-srebrnaPałka teleskopowa baton o długości 21 cali (53 cm) wyprodukowana została ze stali oksydowanej na srebrno. To jedno z efektywnych narzędzi w obronie koniecznej i awaryjnych sytuacjach. Oprócz uderzeń i dźwigni można ją użyć do rozbijania szyb i pokonywania przeszkód. Najpopularniejszy model pałki o optymalnym zasięgu przeznaczony do dyskretnego przenoszenia. Dzięki niewielkim wymiarom niejednokrotnie stosują ją funkcjonariusze działający po cywilnemu. Skonstruowana jest z trzech stalowych prętów. Powłoka z oksydy o wielkiej wytrzymałości na ścieranie gwarantuje odporność na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem i na otarcia powstałe podczas uderzeń. Rękojeść z sprężystego tworzywa o antypoślizgowej fakturze uniemożliwia odebranie pałki przez napastnika. Kabura z otworem na pas zezwala na przenoszenie w stanie złożonym, lub rozłożonym.Stal - 3 członową rozkładaną pałkę teleskopową stworzono ze stali rdzoodpornej. Do produkcji komponentów użyto bezszwowych rur ciągnionych na zimno. powłoka - pałkę pokryto niepodatną na ścieranie warstwą niklu w kolorze metalicznym (white nickel). Rękojeść - rodzaju-H moletowana okładzina z elastomeru w kolorze czarnym. Miękka rękojeść z antyalergicznej i antypoślizgowej plastikowej gumy poprawnie leży w rąk, nie wyślizguje się dodatkowo z mokrych rąk. Solidny, pewny chwyt umożliwia wykonywanie dokładnych ruchów w trakcie stosowania. Kabura - model BH-02 wyprodukowana z wytrzymałego polimeru w odcieniu czarnym. Etui ma mocowanie na pas o szerokości do 54 mm umożliwiające przenoszenie pałki w pozycji pionowej złożonej jak i rozłożonej.Ważne! - w sytuacji nowej pałki teleskopowej mogą pojawić się utrudnienia związane z pierwszym zamknięciem. Aby baton działał sprawnie / korzystnie dotarł się zalecamy kilkukrotnie rozłożyć go bez wykorzystania nadmiernej siły.W pakiecie: pałkakaburapudełkoinstrukcjacechy artykułu materiał: stal niehartowanapokrycie: warstwa niklowakolor: czarny srebrnysystem blokowania: Friction Lockrodzaj rękojeści: guma rodzaj-H (przeciwpoślizgowa szorstka)długość złożonej: 210 mmdługość rozłożonej: 530 mmśrednica rękojeści: 26 mmśrednica części środkowej: 16 mmśrednica części końcowej: 11 mmwaga: 440 gproducent (firma): ESPkod artykułu: 034-008 EXB-21N NIK (BH-02)ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski uznanych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najkorzystniejszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.
  • Producent ESP - Euro Security Products 

Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] pałki obronne do 100 zł ★ Ranking maj 2024 ★

Jaka pałka do samoobrony jest najchętniej wybierana? Prezentujemy zestawienie ochronnych pałek w cenie do 100 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z pałkami do samoobrony ESP do 100 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o pałkach ochronnych ESP do 100 zł?

Zestawienia z pałkami do samoobrony ESP do 100 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów pałek ochronnych ESP do 100 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaka pałka obronna ESP do 100 zł jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi pałek ochronnych ESP do 100 zł są aktualne na maj 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych pałkach ochronnych ESP do 100 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...