Rankingi z 24 września 2023

Ranking z nerkami saszetkami damskimi do 70 zł! Zestawienie TOP10!

Nerki damskie

Poniżej aktualne na wrzesień 2023 zestawienia z nerkami saszetkami damskimi do 70 zł. Polecamy również opinie i komentarze o nerkach damskich do 70 zł.


Ranking nerek damskich do 70 zł ★ TOP10 najlepszych na wrzesień 2023 ★

Najchętniej wybierane torebki nerki damskie do 70 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.

1 # Peterson Pojemna nerka damska z poliestru — czarno złota

Peterson Pojemna nerka damska z poliestru — czarno złota Najniższa Cena Online Odszyta bardzo trwale z tworzyw wysokiej jakości.Nerka zakładana na biodra lub przez ramię.Jednokomorowa, spinana zamkiem niezwłocznym.Na froncie dodatkowa kieszeń na zamek. Zawieszona na parcianym pasku z możliwością regulacji jego długościKolor głównyczarny || złotyPojemna nerka kobieca z poliestru — PetersonNajwyższa jakość | Odszyta nad wyraz trwale z materiałów wysokiej jakości, które są gwarancją długiego stosowaniaLekka i komfortowa | Nerka zakładana na biodra lub przez ramię – zarzuć ją na siebie i korzystaj z niewiarygodnego komfortu!praktyczna i użyteczna | saszetka jednokomorowa, zapinana trwałym zamkiem bezzwłocznym. Na froncie dodatkowa kieszeń na suwakSzeroki pasek | Zawieszona na parcianym pasku z klamrą z możliwością regulacji jego długościPostaw na wygodę!Stylowa nerka jednokomorowa w eleganckim stylu z uzupełniającą kieszenią na rewersie. Doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, w trakcie spacerów czy spotkań ze znajomymi. W nerce bez trudu zmieścisz:telefon; portfel;klucze;dokumenty (także obszerniejszego formatu jak paszport czy dowód rejestracyjny w okładce);pieniądze;długopis. Dwa sposoby noszenia – wybierz swój ulubiony!Saszetka z wygodnym paskiem, którego długość możesz w prosty sposób regulować. Takie rozwiązanie zezwala na noszenie nerki nie tylko na biodrach, lecz także poprzez ramię!mocne plastikowe zapięcie zapewni prędkie zakładanie, a także zdejmowanie.firma PetersonSymbol[DH] PTN NER-05SeriaPTNGwarancja24 MIESIĄCEInformacje ogólneMarkaPetersonMateriałtkanina – innaPłećdamskamłodzieżoweModel/typnerki i saszetkiKolor głównyczarnyzłotyDetaleStylmiejski/casualsportowyWzórroślinnySposób noszeniana biodraSposób zamykaniasuwakKolor okućinnyIlość komór1Ilość kieszeni1Informacje uzupełniającePasekregulowanystałyPodszewkatakWymiaryWysokość12 cmSzerokość33 cmGłębokość4 cmMaksymalna długość paska78 cm
  • Producent Peterson 

5 # Peterson Pojemna nerka damska z poliestru — czarno zielona

Peterson Pojemna nerka damska z poliestru — czarno zielona Najniższa Cena Online Odszyta szczególnie trwale z materiałów wysokiej jakości. Nerka zakładana na biodra albo poprzez ramię. Jednokomorowa, spinana zamkiem momentalnym. Na froncie dodatkowa kieszeń na suwak. Zawieszona na parcianym pasku z możliwością regulacji jego długościKolor głównyczarny || zielonyPojemna nerka damska z poliestru — PetersonNajwyższa jakość | Odszyta bardzo trwale z tworzyw wysokiej jakości, które są gwarancją długiego wykorzystywaniaLekka i wygodna | Nerka zakładana na biodra albo przez ramię – zarzuć ją na siebie i korzystaj z niewiarygodnego komfortu!funkcjonalna i praktyczna | saszetka jednokomorowa, zapinana trwałym zamkiem bezzwłocznym. Na froncie dodatkowa kieszeń na suwakSzeroki pasek | Zawieszona na parcianym pasku z klamrą z możliwością regulacji jego długościPostaw na wygodę!Stylowa nerka jednokomorowa w wytwornym stylu z uzupełniającą kieszenią na rewersie. Perfekcyjnie sprawdzi się w trakcie codziennego wykorzystywania, w trakcie spacerów czy spotkań ze znajomymi. W nerce bez trudu zmieścisz:telefon; portfel;klucze;dokumenty (także większego formatu jak paszport czy dowód rejestracyjny w okładce);pieniądze;długopis. Dwa sposoby noszenia – wybierz swój ulubiony!Saszetka z komfortowym paskiem, którego długość możesz w prosty sposób regulować. Takie rozwiązanie pozwala na noszenie nerki nie tylko na biodrach, ale także przez ramię!konkretne plastikowe zapięcie zapewni prędkie zakładanie i zdejmowanie.producent PetersonSymbol[DH] PTN NER-05SeriaPTNGwarancja24 MIESIĄCEInformacje ogólneMarkaPetersonMateriałtkanina – innaPłećdamskamłodzieżoweModel/typnerki i saszetkiKolor głównyczarnyzielonyDetaleStylmiejski/casualsportowyWzórroślinnySposób noszeniana biodraSposób zamykaniasuwakKolor okućinnyIlość komór1Ilość kieszeni 1Informacje dodatkowePasekregulowanystałyPodszewkatakWymiaryWysokość12 cmSzerokość33 cmGłębokość4 cmMaksymalna długość paska 78 cm
  • Producent Peterson 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych nerek damskich do 70 zł ★ TOP10 na wrzesień 2023 ★

Najtańsze torebki nerki damskie do 70 zł, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] Nerki torebki damskie ★ Ranking wrzesień 2023 ★

Jaka nerka damska jest najczęściej wybierana? Prezentujemy zestawienie saszetek nerek damskich.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z nerkami saszetkami damskimi do 70 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o nerkach damskich do 70 zł?

Zestawienia z nerkami saszetkami damskimi do 70 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów nerek damskich do 70 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jaka saszetka nerka damska do 70 zł jest najlepsza i najchętniej polecana?

Rankingi nerek damskich do 70 zł są aktualne na wrzesień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Poszukując informacji o dobrych nerkach damskich do 70 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...