Rankingi z 24 września 2023

Ranking z damskimi płaszczami przeciwdeszczowymi! Zestawienie TOP10!

Płaszcze przeciwdeszczowe

Poniżej aktualne na wrzesień 2023 zestawienia z damskimi płaszczami przeciwdeszczowymi. Polecamy również opinie i komentarze o przeciwdeszczowych płaszczach damskich.


Ranking płaszczów przeciwdeszczowych damskich ★ TOP10 najlepszych na wrzesień 2023 ★

Najchętniej wybierane płaszcze przeciwdeszczowe damskie, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.

4 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (44, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039756) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy żeński Opis towaruwodoodporny materiał wierzchni z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz ekologiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem momentalnym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiartykuł wyprodukowany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał wierzchni wytworzony w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem niezwłocznym SGSkolory: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzasksprężysta talia Materiałmateriał górny: 100% poliesterpodszewka: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznierozmiary34-46Znajdź swój wymiar >starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź stosowne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.
  • Producent esmara® 
  • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

5 # esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763)

esmara® Płaszcz przeciwdeszczowy damski (46, Biały/fioletowy/granatowy) (4055329039763) Najniższa Cena Online Esmara Płaszcz przeciwdeszczowy damski Opis artykułuwodoodporny materiał powierzchniowy z wykończeniem BIONIC-FINISH® ECOwiatroszczelny i wodoodporny z klejonymi szwamiz organiczną impregnacjąz 2-kierunkowym zamkiem błyskawicznym z przodu i osłoną pogodową z zatrzaskamiprodukt wytwarzany z materiału pochodzącego z recyklingumateriał powierzchniowy wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklinguz zamkiem niezwłocznym SGSbarwy: jagodowy, granatowy, biały/fioletowy/granatowyfioletowy, biały/fioletowy/granatowy: kaptur z wiązaniemwydłużony tył z rozcięciemnasadzane kieszenie wpuszczane z zamknięciem zatrzaskowym granatowy: kaptur z wiązaniem i kontrastowym wyściełaniemwydłużony tył z marszczeniemmankiety z regulacją szerokości z zapięciem na zatrzaskelastyczna talia Materiałmateriał górny: 100% poliesterpodszycie: 100% poliester Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1), nie prasować z użyciem parynie czyścić chemiczniewymiary34-46Znajdź swój rozmiar >wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź odpowiednie cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.
  • Producent esmara® 
  • Kolor biały, fioletowy, niebieski 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych płaszczów przeciwdeszczowych damskich ★ TOP10 na wrzesień 2023 ★

Najtańsze płaszcze przeciwdeszczowe damskie, jakie pojawiły się w aktualnym na wrzesień 2023 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] płaszcze przeciwdeszczowe ★ Ranking wrzesień 2023 ★

Jaki produkt jest najchętniej wybierany? Prezentujemy zestawienie przeciwdeszczowych płaszczy.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z damskimi płaszczami przeciwdeszczowymi

1# Gdzie znaleźć opinie o przeciwdeszczowych płaszczach damskich?

Zestawienia z damskimi płaszczami przeciwdeszczowymi aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów płaszczów przeciwdeszczowych damskich znajdą Państwo opinie.

2# Jaki płaszcz przeciwdeszczowy damski jest najlepszy i najchętniej polecany?

Rankingi płaszczów przeciwdeszczowych damskich są aktualne na wrzesień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...