Rankingi z 07 grudnia 2023

Ranking z butami trekkingowymi Alpinus do 500 zł! Zestawienie TOP10!

Buty trekkingowe

Poniżej aktualne na grudzień 2023 zestawienia z butami trekkingowymi Alpinus do 500 zł. Polecamy również opinie i komentarze o obuwiu trekkingowym Alpinus do 500 zł.


Ranking butów trekkingowych Alpinus do 500 zł ★ TOP10 najlepszych na grudzień 2023 ★

Najchętniej wybierane obuwie trekkingowe Alpinus do 500 zł, jakie pojawiło się w aktualnym na grudzień 2023 zestawieniu.

1 # Buty trekkingowe Alpinus Dragon High Tactical grafitowo-czerwone GR43305, B15163

Buty trekkingowe Alpinus Dragon High Tactical grafitowo-czerwone GR43305, B15163 Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Dragon High Tactical grafitowo-czerwone GR43305 Wysokie buty trekkingowe Alpinus Dragon High Tactical wyśmienicie sprawdzą się w trakcie spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie nowoczesnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni. Model zagwarantuje rewelacyjną amortyzację, rewelacyjną przyczepność jednocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu, a przy tym dużą niepodatność na ścieranie, co zawdzięcza podeszwie Vibram®. Wszystko to za sprawą postępowego składu podeszwy i ukształtowanie bieżnika. Rozszerzona odporność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki wytworzonej z naturalnej skóry o grubości 1,6/1,8mm, a także nylonu, membranie Hydrotex, a także konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna i membrana pozwalające na cyrkulację powietrza i eliminująca powstawanie sprzyjającego środowiska dla bakterii i grzybów. Na szlufce elementy odblaskowe. Dodatkowy pakiet sznurówek. Informacje techniczne: •Vibram® – mocna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność jednocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. •Hydrotex – membrana technologiczna działająca dwutorowo - z jednej strony odprowadza wodę z wnętrza buta, z drugiej broni wnętrze przed przedostawaniem się wody od zewnątrz. •Hell Fit – znakomicie wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta zapewniająca komfort noszenia oraz zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć. •Full Tounge – integracja języka z cholewką buta. •Alpinus Safety – towar zawierający elementy odblaskowe.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 

2 # Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339 granatowe żółte

Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339 granatowe żółte Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical granatowe GR43339. Właściwości:.. Buty hikingowe przed kostkę Tromsø High Tactical od kultowej firmy Alpinus znakomicie sprawdzą się w trakcie szybkich marszów po ścieżkach o niskim i średnim stopniu trudności od wiosny do jesieni.. Model zapewnia między innymi lekkość, komfort, stabilność i przyczepność równocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu. Tę ostatnią właściwość zawdzięcza wysokogatunkowej, wielowarstwowej podeszwie Vibram®, która w zanadrzu ma dla użytkowników także inne właściwości, mianowicie tłumi drgania wywołane nierównościami nawierzchni, a także gwarantuje miękkość stopie w kontakcie w wkładką wewnętrzną.. Cholewka stworzona z nylonu, a także plastikowej skóry.. Rozszerzona niepodatność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technice Hydrotex i konstrukcji Full Tounge. Na szlufce części odblaskowe.. Informacje technologiczne:. •Vibram® – mocna i wytrzymała na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zagwarantuje przyczepność jednocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.•Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku stopni odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.•Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane parametry wodoodporne.•Hell Fit – nieprzeciętnie wyprofilowana wewnętrzna budowa buta zapewniająca komfort noszenia, a także uniemożliwiająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.•Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.•Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.•Alpinus Safety – artykuł zawierający elementy odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical M GR43339 granatowe żółte. Przejrzyj na butymodne.pl! Alpinus Buty trekkingowe męskie w wyśmienitej cenie. Promocje oraz gratisowa wysyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

3 # Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332, rozmiar: 41 marki Alpinus

Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332, rozmiar: 41 marki Alpinus Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332. Parametry:.. Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical nadzwyczajnie sprawdzą się w trakcie szybkich spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie nowoczesnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni.. Model zapewnia niezwykłą lekkość, komfort, wyśmienitą amortyzację, a także nadzwyczajną przyczepność jednocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza pomiędzy innymi podeszwie Vibram® oraz specjalistycznym syntetycznym materiałom, z jakich stworzono cholewkę.. powiększona niepodatność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex oraz konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką.. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna oraz membrana pozwalające na cyrkulację powietrza.. Na szlufce komponenty odblaskowe... Informacje technologiczne:.. Vibram® – mocna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zagwarantuje przyczepność jednocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.. Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.. Hydrotex Light – membrana technologiczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane atrybuty wodoodporne.. Hell Fit – wyśmienicie wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta zapewniająca komfort noszenia i uniemożliwiająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.. Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.. Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.. Alpinus Safety – produkt zawierający komponenty odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie. zobacz na butymodne.pl! Alpinus Buty sportowe męskie w wspaniałej cenie. Promocje i gratisowa przesyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

4 # Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 46 (5908258433449)

Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 46 (5908258433449) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical granatowe GR43339. Parametry:.. Buty hikingowe przed kostkę Tromsø High Tactical od kultowej producenta Alpinus nieprzeciętnie sprawdzą się w trakcie prędkich marszów po ścieżkach o niskim i średnim stopniu trudności od wiosny do jesieni.. Model gwarantuje pomiędzy innymi lekkość, komfort, stabilność i przyczepność równocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu. Tę ostatnią właściwość zawdzięcza gatunkowej, wielowarstwowej podeszwie Vibram®, która w zanadrzu ma dla użytkowników także inne właściwości, mianowicie tłumi drgania wywołane nierównościami nawierzchni oraz zapewnia miękkość stopie w kontakcie w wkładką wewnętrzną.. Cholewka wytworzona z nylonu i plastikowej skóry.. Rozszerzona wytrzymałość na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technice Hydrotex i konstrukcji Full Tounge. Na szlufce komponenty odblaskowe.. dane techniczne:. •Vibram® – mocna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.•Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.•Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane atrybuty wodoodporne.•Hell Fit – wspaniale wyprofilowana wewnętrzna kompozycja buta gwarantująca komfort noszenia oraz zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.•Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.•Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.•Alpinus Safety – towar zawierający elementy odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical M GR43339 żółte. Sprawdź na butymodne.pl! Alpinus Buty trekkingowe męskie w idealnej cenie. Promocje oraz bezpłatna przesyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

5 # Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332, Rozmiar: 47 (5908258433388)

Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332, Rozmiar: 47 (5908258433388) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332 atrybuty: - Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical doskonale sprawdzą się w trakcie szybkich spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie nowoczesnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni. - Model gwarantuje niezwykłą lekkość, komfort, wspaniałą amortyzację i idealną przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza pomiędzy innymi podeszwie Vibram® i specjalistycznym plastikowym materiałom, z jakich wytworzono cholewkę. - rozszerzona niepodatność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex i konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką. - Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna oraz membrana zezwalające na cyrkulację powietrza. - Na szlufce części odblaskowe. Informacje technologiczne: - Vibram® – potężna i wytrzymała na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zagwarantuje przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. - Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku stopni odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia. - Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane cechy wodoodporne. - Hell Fit – wspaniale wyprofilowana wewnętrzna budowa buta zapewniająca komfort noszenia, a także zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć. - Full Tounge – integracja języka z cholewką buta. - Toe Protection Zone- dodatkowa powłoka tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty. - Alpinus Safety – artykuł zawierający części odblaskowe.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

6 # Alpinus Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332 granatowe

Alpinus Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332 granatowe Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332. Atrybuty:.. Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical świetnie sprawdzą się podczas prędkich spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie innowacyjnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni.. Model zapewnia niezwykłą lekkość, komfort, nieprzeciętną amortyzację i nieprzeciętną przyczepność jednocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza między innymi podeszwie Vibram®, a także specjalistycznym plastikowym materiałom, z jakich stworzono cholewkę.. Rozszerzona wytrzymałość na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technice Hydrotex i konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką.. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna oraz membrana pozwalające na cyrkulację powietrza.. Na szlufce elementy odblaskowe... Informacje technologiczne:.. Vibram® – solidna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zagwarantuje przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.. Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku stopni odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.. Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, mająca umiarkowane właściwości wodoodporne.. Hell Fit – świetnie wyprofilowana wewnętrzna kompozycja buta zapewniająca komfort noszenia, a także zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.. Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.. Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.. Alpinus Safety – artykuł zawierający elementy odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 granatowe. Sprawdź na butymodne.pl! Alpinus Buty sportowe męskie w rewelacyjnej cenie. Promocje i darmowa dostawa.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

7 # Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie (5908258433371)

Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie (5908258433371) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332. Atrybuty:.. Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical genialnie sprawdzą się podczas prędkich spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie nowoczesnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni.. Model zagwarantuje niezwykłą lekkość, komfort, perfekcyjną amortyzację oraz nadzwyczajną przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza między innymi podeszwie Vibram® i specjalistycznym plastikowym materiałom, z jakich wyprodukowano cholewkę.. powiększona odporność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex i konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką.. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna, a także membrana zezwalające na cyrkulację powietrza.. Na szlufce elementy odblaskowe... Dane techniczne:.. Vibram® – solidna i niepodatna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność równocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.. Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.. Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane parametry wodoodporne.. Hell Fit – idealnie wyprofilowana wewnętrzna budowa buta zapewniająca komfort noszenia i uniemożliwiająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.. Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.. Toe Protection Zone- dodatkowa powłoka tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.. Alpinus Safety – artykuł zawierający komponenty odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie. przejrzyj na butymodne.pl! Alpinus Buty sportowe męskie w wspaniałej cenie. Promocje oraz bezpłatna przesyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

8 # Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie (5908258433364)

Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie (5908258433364) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332. Atrybuty:.. Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical doskonale sprawdzą się w trakcie prędkich spacerów i wspinaczek górskich po średnio nowoczesnych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni.. Model gwarantuje niezwykłą lekkość, komfort, rewelacyjną amortyzację, a także idealną przyczepność jednocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza między innymi podeszwie Vibram®, a także specjalistycznym syntetycznym materiałom, z jakich tworzono cholewkę.. rozszerzona wytrzymałość na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technice Hydrotex oraz konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką.. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna, a także membrana pozwalające na cyrkulację powietrza.. Na szlufce części odblaskowe... Dane technologiczne:.. Vibram® – mocna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zagwarantuje przyczepność równocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.. Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.. Hydrotex Light – membrana technologiczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane właściwości wodoodporne.. Hell Fit – świetnie wyprofilowana wewnętrzna kompozycja buta zapewniająca komfort noszenia oraz zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.. Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.. Toe Protection Zone- dodatkowa powłoka tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.. Alpinus Safety – towar zawierający elementy odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie. przejrzyj na butymodne.pl! Alpinus Buty sportowe męskie w znakomitej cenie. Promocje i darmowa przesyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

9 # Alpinus Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332 niebieskie (5908258433340)

Alpinus Buty trekkingowe tromso high tactical m gr43332 niebieskie (5908258433340) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical granatowe GR43332. Parametry:.. Buty trekkingowe Alpinus Tromsø High Tactical wspaniale sprawdzą się w trakcie prędkich spacerów i wspinaczek górskich po przeciętnie zaawansowanych ścieżkach w okresie wiosny, lata i jesieni.. Model zagwarantuje niezwykłą lekkość, komfort, nadzwyczajną amortyzację, a także świetną przyczepność równocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu, co zawdzięcza między innymi podeszwie Vibram® i specjalistycznym plastikowym materiałom, z jakich stworzono cholewkę.. zwiększona wytrzymałość na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex oraz konstrukcji Full Tounge, która polega za zespoleniu języka buta z cholewką.. Dodatkowym atutem modelu jest miękka i wyprofilowana wkładka wewnętrzna oraz membrana pozwalające na cyrkulację powietrza.. Na szlufce komponenty odblaskowe... Informacje technologiczne:.. Vibram® – konkretna i wytrzymała na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność równocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.. Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.. Hydrotex Light – membrana technologiczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, mająca umiarkowane właściwości wodoodporne.. Hell Fit – doskonale wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta gwarantująca komfort noszenia, a także zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.. Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.. Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.. Alpinus Safety – towar zawierający komponenty odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso High Tactical M GR43332 niebieskie. sprawdź na butymodne.pl! Alpinus Buty sportowe męskie w rewelacyjnej cenie. Promocje i darmowa wysyłka.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

10 # Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 41

Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 41 Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical granatowe GR43339 atrybuty: - Buty hikingowe przed kostkę Tromsø High Tactical od kultowej firmy Alpinus nieprzeciętnie sprawdzą się podczas prędkich marszów po ścieżkach o niskim i średnim stopniu trudności od wiosny do jesieni. - Model gwarantuje pomiędzy innymi lekkość, komfort, stabilność i przyczepność równocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu. Tę ostatnią właściwość zawdzięcza gatunkowej, wielowarstwowej podeszwie Vibram®, która w zanadrzu ma dla użytkowników także inne parametry, mianowicie tłumi drgania wywołane nierównościami nawierzchni i zagwarantuje miękkość stopie w kontakcie w wkładką wewnętrzną. - Cholewka wykonana z nylonu i plastikowej skóry. - rozszerzona odporność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex, a także konstrukcji Full Tounge. Na szlufce części odblaskowe. - dane technologiczne: - •Vibram® – potężna i odporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.•Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku stopni odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.•Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, mająca umiarkowane cechy wodoodporne.•Hell Fit – perfekcyjnie wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta zapewniająca komfort noszenia oraz zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.•Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.•Toe Protection Zone- dodatkowa powłoka tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.•Alpinus Safety – produkt zawierający części odblaskowe.
 • Producent Alpinus 
 • Rodzaj buty 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych butów trekkingowych Alpinus do 500 zł ★ TOP10 na grudzień 2023 ★

Najtańsze obuwie trekkingowe Alpinus do 500 zł, jakie pojawiło się w aktualnym na grudzień 2023 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] Buty trekkingowe do 500 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Jakie buty trekkingowe są najczęściej wybierane? Prezentujemy zestawienie obuwia trekkingowego w cenie do 500 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z butami trekkingowymi Alpinus do 500 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o obuwiu trekkingowym Alpinus do 500 zł?

Zestawienia z butami trekkingowymi Alpinus do 500 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów butów trekkingowych Alpinus do 500 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jakie buty trekkingowe Alpinus do 500 zł są najlepsze i najchętniej polecane?

Rankingi butów trekkingowych Alpinus do 500 zł są aktualne na grudzień 2023 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Szukając informacji o dobrym obuwiu trekkingowym Alpinus do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, związanymi z opiniami i doświadczeniami userów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...