Rankingi z 21 lutego 2024

Ranking z butami męskimi trekkingowymi czarnymi do 400 zł! Zestawienie TOP10!

Buty trekkingowe męskie

Poniżej aktualne na luty 2024 zestawienia z butami męskimi trekkingowymi czarnymi do 400 zł. Polecamy również opinie i komentarze o czarnym męskim obuwiu do trekkingu do 400 zł.


Ranking czarnych męskich butów trekkingowych do 400 zł ★ TOP10 najlepszych na luty 2024 ★

Najchętniej wybierane obuwie do trekkingu męskie czarne do 400 zł, jakie pojawiło się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.

7 # Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 41

Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 41 Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical granatowe GR43339 parametry: - Buty hikingowe przed kostkę Tromsø High Tactical od kultowej producenta Alpinus doskonale sprawdzą się w trakcie szybkich marszów po ścieżkach o niskim i średnim stopniu trudności od wiosny do jesieni. - Model zapewnia pomiędzy innymi lekkość, komfort, stabilność i przyczepność jednocześnie na suchym, jak i mokrym podłożu. Tę ostatnią właściwość zawdzięcza wysokogatunkowej, wielowarstwowej podeszwie Vibram®, która w zanadrzu ma dla użytkowników także inne atrybuty, mianowicie tłumi drgania wywołane nierównościami nawierzchni oraz zagwarantuje miękkość stopie w kontakcie w wkładką wewnętrzną. - Cholewka tworzona z nylonu, a także syntetycznej skóry. - rozszerzona odporność na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex i konstrukcji Full Tounge. Na szlufce części odblaskowe. - dane technologiczne: - •Vibram® – solidna i odporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika gwarantuje przyczepność jednocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.•Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku poziomów odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.•Hydrotex Light – membrana techniczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, mająca umiarkowane atrybuty wodoodporne.•Hell Fit – świetnie wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta gwarantująca komfort noszenia, a także uniemożliwiająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.•Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.•Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.•Alpinus Safety – artykuł zawierający komponenty odblaskowe.
  • Producent Alpinus 
  • Rodzaj buty 
  • Dla kogo dla mężczyzny 

8 # Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 46 (5908258433449)

Alpinus Buty trekkingowe tromso low tactical m gr43339, rozmiar: 46 (5908258433449) Najniższa Cena Online Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical granatowe GR43339. Atrybuty:.. Buty hikingowe przed kostkę Tromsø High Tactical od kultowej firmy Alpinus genialnie sprawdzą się podczas prędkich marszów po ścieżkach o niskim i średnim stopniu trudności od wiosny do jesieni.. Model gwarantuje między innymi lekkość, komfort, stabilność i przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu. Tę ostatnią właściwość zawdzięcza wysokojakościowej, wielowarstwowej podeszwie Vibram®, która w zanadrzu ma dla użytkowników także inne cechy, mianowicie tłumi drgania wywołane nierównościami nawierzchni oraz gwarantuje miękkość stopie w kontakcie w wkładką wewnętrzną.. Cholewka wyprodukowana z nylonu i plastikowej skóry.. Rozszerzona wytrzymałość na przemakanie dzięki impregnacji zewnętrznej warstwy cholewki, technologii Hydrotex oraz konstrukcji Full Tounge. Na szlufce komponenty odblaskowe.. informacje technologiczne:. •Vibram® – mocna i oporna na ścieranie podeszwa, która dzięki użytym do produkcji tworzywom i układowi bieżnika zapewnia przyczepność jednocześnie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.•Podeszwa wielowarstwowa – podeszwa składająca się z kilku stopni odpowiadających kolejno za przyczepność, amortyzację i komfort noszenia.•Hydrotex Light – membrana technologiczna odpowiadająca za cyrkulację powietrza w bucie, posiadająca umiarkowane atrybuty wodoodporne.•Hell Fit – doskonale wyprofilowana wewnętrzna konstrukcja buta gwarantująca komfort noszenia i zapobiegająca ruch w strefie pięty, co niweluje ryzyko otarć.•Full Tounge – integracja języka z cholewką buta.•Toe Protection Zone- dodatkowa warstwa tworzywa wzmacniająca but w obszarze palców i pięty.•Alpinus Safety – towar zawierający części odblaskowe. Buty trekkingowe Alpinus Tromso Low Tactical M GR43339 żółte. Zobacz na butymodne.pl! Alpinus Buty trekkingowe męskie w nieprzeciętnej cenie. Promocje i bezpłatna wysyłka.
  • Producent Alpinus 
  • Rodzaj buty 
  • Dla kogo dla mężczyzny 

Inne zestawienia w dziale:


Ranking najtańszych czarnych męskich butów trekkingowych do 400 zł ★ TOP10 na luty 2024 ★

Najtańsze obuwie do trekkingu męskie czarne do 400 zł, jakie pojawiło się w aktualnym na luty 2024 zestawieniu.


Inne zestawienia w dziale:


[TOP6] Obuwie trekkingowe męskie do 400 zł ★ Ranking luty 2024 ★

Jakie męskie buty trekkingowe są najczęściej wybierane? Prezentujemy zestawienie butów do trekkingu dla mężczyzn w cenie do 400 zł.


Inne zestawienia w dziale:


Podstawowe FAQ z butami męskimi trekkingowymi czarnymi do 400 zł

1# Gdzie znaleźć opinie o czarnym męskim obuwiu do trekkingu do 400 zł?

Zestawienia z butami męskimi trekkingowymi czarnymi do 400 zł aktualizujemy na bieżąco razem z opisem. Poniżej rankingów czarnych męskich butów trekkingowych do 400 zł znajdą Państwo opinie.

2# Jakie buty trekkingowe męskie czarne do 400 zł są najlepsze i najchętniej polecane?

Rankingi czarnych męskich butów trekkingowych do 400 zł są aktualne na luty 2024 i zostały opracowane na podstawie zainteresowań Kupujących.

Szukając informacji o dobrym czarnym męskim obuwiu do trekkingu do 400 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, związanymi z opiniami i doświadczeniami userów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena treści: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...